Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan lehetne megszüntetni a...

Hogyan lehetne megszüntetni a kiskorú prostitúciót?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 13:03
1 2 3 4
 1/38 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Ha minden utcasarkon állna egy rendőr, és globálisan halálbüntetéssel sujtanák még a bolti lopást is, akkor se lehetne megszüntetni akármilyen bűnözést.


Az emberi természet, a jelenlegi világ működése magában hordozza az igényt többféle bűnelkövetési formára. Harcolni lehet ellene, de amíg pl. kereslet van a gyerekprostitúcióra, addig kínálata is lesz. És ez már nem politikai, törvényhozási kérdés, hanem társadalmi!

2011. okt. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

A probléma gyökereit kell megkeresni és ott hatalmas változást létrehozni. A tüneti kezelés semmire sem jó.

A mostani generáció majd tanul a hibájából.

A szülők, oktatás, média tehető felelőssé ezekért. Bár a média a legkevésbé, hisz én is azon nőttem fel.

A másik pedig, hogy a kisfiúkkal és angy fiúkkal is gond van. Nem elég csak egy témára koncentrálni.

A másik gond, hogy egyes kultúrákban divat 12 évesen szülni és az iskolában, ha ne hagyják érvényesülni ezen eszmék kibonatkozását, akkor egy tanárnak meg kell halnia.

2011. okt. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Elspnek egyébként igaza van. A szegénység is kényszeríthet egyeseket arra, hogy eladják a testüket.
2011. okt. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
68%

De végülis nem hiszem, hogy ez olyan rohadt nagy probléma. Hisz a többség, aki ilyet csinál, azért teszi mert neki jó prostinak lenni. Aki pedig ígénybe veszi, annak jó, ha prostizhat. Mi itt a gond??

Itt egyedül csak a butaságot kell megszűntetni, primitívséget. Aztán szerintem nem lenne túl sok valódi gond a túlnépesedésen kívül. Ami ellen szintén lehet tenni. Mondjuk egy éhező családba nem kellene 15 gyerek, legalábbis nem kellene pótlékokkal erre ösztönözni a népet.

2011. okt. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
52%

Tudom, hogy durván fog hangazni, de a tanulást igenis rá kell erőszakolni az emberekre. Vagy ki kell a butákat toloncolni a társadalomból. Nem mondom, hogy valakinek legyen 6 diplomája, díjakat kapjon. De hogy él és még káros is, hőbörög, mert joga van hozzá. Na az már nekem sok. A társadalomra káros. Az emberekre káros. Ha magára káros, az nem baj, de másra ne legyen az...Gondolom egyértelmű, kikre gondolok. De egyébknét nem vagyok rasszista meg ilyesmi. A hajléktalanokat is el kell tűntetni az utcákról. Szomorú, de az igazság. Vagy dolgozik, vagy elmegy. Messze.


Ettől még pénzügyi problémák lesznek, meg beteg emberek is, mindenféle szekta. De én ezt tartom alapnak. Nincs szükség káoszra.


Ez súlyos probléma...Az egész világ sz..r ahogy van. Az egész ország ki van szolgáltatva, teli van adoságokkal. Teli van szegény emberekkel. Most akkor a kérdés, hogy hogy lehetne megoldani, hogy ez megszűnjön? Fegyelem legyen?

2011. okt. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 Smartguy86 ***** válasza:
82%
13:21 - Elhiszed nekem, ha azt mondom, hogy a prostitúció például a magasan képzettek körében a legjellemzőbb? Igénybe vevőket tekintve mindenképp, de lassan a prostituáltak is nagyobb számban kerülnek ki a felsőoktatásból.
2011. okt. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
78%
Az olyan prostitúcióval nincs is semmi gondom. Hiszen két ember kölcsönöcs megállapodása, nem?
2011. okt. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
75%

De egy gyerek még befolyásolható nagyon. Ha a felnőtt befolyásolható, az már az ő hibája. És nem lenne szabad, hogy valaki 30 évesen sík hülye és ostoba legyen.

Egyszer kellene csak rendbe szedni az országot és utána vigyázni rá.

2011. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 Smartguy86 ***** válasza:
Sajnos nem mindig. Eleinte beállnak dolgozni, a jó pénzkereset miatt, aztán jön egy strici, aki egyoldalú ajánlatot tesz. De persze vannak durvább esetek is, pl elrabolt nőkkel/gyerekekkel.
2011. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Ezért kell vigyázni a gyerekekre. És ezért kell elérni, hogy ne legyenek ostobák az emberek. Hisz a stricitől is meg lehet szökni. Tudom, ha dorogkba kényszerítik az illetőt, úgy nehzebb. De kellene adni az ilyen helyzetbe jutó emberknek valami esélyt, új élet kezdéséhez. Látod ez egy jó ötlet. Az ilyen prostikat, akik azért lettek azok, mert rá lettek kénszerítve, támogatni kellen normális életre, segíteni őket és nem leköpni, meg kialázni. Ha nem kér segítséget, az megint egyéni probléma. Bűn esetén börtön.
2011. okt. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!