Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tegyek, ha az a gyanúm,...

Mit tegyek, ha az a gyanúm, hogy a cipőboltban vett cipő hamis?

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy nem adja vissza az árát a boltos és nagyon az a gyanúm, hogy átvertek, mert pl. a csatja is műanyagból van meg mintha olasz női bőrcipő hamisítvány lenne ... szóval nem igazi bőrcipőnek tűnik
2009. ápr. 30. 20:37
 1/8 anonim válasza:
100%
Fogyasztóvédelem!Ha 3 nap alatt vitted vissza és megvan a blokk(feltéve ha adott)kutyakötelesége cserélni vagy vissza adni a vételárat.
2009. ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azt mondta, hogy benne van az üzletszabályzatban, hogy nem kell visszacserélnie, hanem le kell vásárolnom. három munkanap? ma vettem, kedden jár le ...
2009. ápr. 30. 20:52
 3/8 anonim válasza:
100%
Hát ha ilyen stilusban nyomja akkor fogyasztóvédelem,egy telefont megér.Hidd el ott imádják az ilyen eseteket,főleg ha tényleg hamisitvány a cipő.Mi nem stimmel vele?Bőr helyett mübőr vagy a márkája hamis?De a 3 napos csere úgy tudom mindenkire vonatkozik.
2009. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nagyon gánynak tűnik az illesztéseknél, meg a felső része olyan sima, mint a műanyag, amire azt mondták, hogy lakkcipő ... a belső része rostozódik, de nem meggyőző, szerintem hamis, mert nem látom a bőrnek azt a finom szerkezetét a cipőn, nincsenek rajta apró gödröcskék, a textúra nem OK
2009. ápr. 30. 22:24
 5/8 A kérdező kommentje:
amúgy 20e-t otthagytam
2009. ápr. 30. 22:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Üzletszabályzat? :) Vegyél egy másik gagyit? Irány a fogyasztóvédelem.
2009. ápr. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd a fogyasztóvédelmet, mert ha igazad van, őket büntetik. 20ezret én se adnék ki bóvliért, még akkor se, ha az én lábméretemben ritkán találok megfelelő cipőt.
2009. máj. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fejvad válasza:

Így van fogyasztóvédelem! nfh.hu

Ezután lehet menni békéltető testülethez ami ingyenes, ezután asszem a médiába is bekerülnek amit álltalában nem akarnak....ha jól tudom így van.

2011. ápr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!