Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tudtok a ˝Bajnai-féle...

Mit tudtok a ˝Bajnai-féle GYED, GYES változásokról! Lehet már tudni kire vonatkozik?

Figyelt kérdés
azért érdekel mert agusztus 15-re vagyok kiirva és 180 bejelentettmunkanapom lessz!-aggodom azért hogy fogom-e kapni(mennyi ideig kapom majd) vagy sem a gyedet, gyest?
2009. máj. 1. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Pontos dátumot még nem lehet tudni, de az biztos, hogy folyamatban lévő ügyekre nem fog vonatkozni. Valamikor jövőre fognak csak megszületni azok a gyerkőcök akikre már vonatkozhat az új.
2009. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én úgy hallottam hogy akik 2009 december 31-ig szűlnek ők rendesen kapják majd, de akik már 2010 január 1-től ők 2 évig! De ez sem biztos információ, és az hogy az összegre hogy hat ki nem tudni!
2009. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem az idén születettekre nem fog az új törvény vonatkozni. Olyanról meg szó sincs, hogy semmi GYES vagy GYED ne járna, szóval attól ne tarts. Megkérnélek, hogy máskor használd a keresőt mielőtt felteszel egy kérdést, mert ezt már legalább 40-en kérdezték előtted!
2009. máj. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nyugodt lehetsz, az idén biztos nem változik. Én úgy hallottam, hogy a törvény elfogadásától számitott 300. napon lép életbe az új szabály.
2009. máj. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy hete volt az m1en az a parlamenti műsor és ott arról is szó volt,hogy 1 év bejelentett kell a gyedhez.
2009. máj. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!