Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért kapunk ilyen kevés...

Miért kapunk ilyen kevés támogatást lakásfenntartásra?

Figyelt kérdés
Édesanyám egyedül nevel engem, majdnem minimálbér a fizetése. Eddig gáztámogatást kapott, x összeget, de most 2011 augusztusától havi 2500 ft-os támogatást állapítottak meg. Nem tudom pontosan, de ennek kb. 5-6x ennyit kaptunk havonta... ez kicsit komikus vagy nem tudom :S

2011. okt. 29. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Mond azt, hogy cigány vagy egyből akkora támogatást kapsz, hogy egy palotát is befűthetsz. Amúgy sajnálattal hallom, hogy össz-vissz ennyi keresetből és támogatásból kell megélnetek :S
2011. okt. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Most minden támogatást és olyasmi kiadást, ami az állam pénzéből járna ,jelentősen megnyirbálnak. Lehet, eljön az az idő, amikor semmit nem fognak adni.
2011. okt. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
"Senkit nem hagyunk az út szélén"
2011. okt. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Én is sajnálom, de az állam nem jótékonysági intézmény. Eddig is túl sok támogatást adtak azoknak akik nem dolgoztak vagy keveset kerestek. Kellenek ezek a változtatások, bármennyire is fájni fog sok embernek egy jó ideig. Rosszul áll az ország, muszáj rendbe tenni amennyire lehetséges.
2011. okt. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mert ezt a fajta tamogatast ugy hivjak, hogy víz- és csatornadij tamogatas, es az a 2 díj ennel nem tobb.:)

De van 2-3 masik tamogatas is, utana kell jarni, hogy Nalatok az önkormanyzat mit fizet.

Nalunk 2 is van még ezen felul.

Összegben legtobbet az adossagrendezesi tamogatas jelenti: egyszeruen nem kell rezsit fizetni, es min. 6 hó tartozas utan az önkormanyzat kifizeti a tartozas 75%-át, ez akár több százezer Ft is lehet.

2011. okt. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Ajándék ló fogát ne nézd!

Ezek a támogatások nem olyanok, hogy márpedig járnak, és márpedig ennyi jár mert keményen megdolgoztál értük.

2011. okt. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Az országot úgy NEM lehet rendbe tenni,hogy azokat támogatjuk,akik amúgy is jól élnek,és miattuk emeljük az államháztartás hiányát!

Az önkormányzati támogatások pedig rövidesen teljesen megszűnhetnek,ha az állam veszi át őket.

Az elmúlt ciklusban az önkormányzatok 90 %-a Fidesz kézben volt. Sok száz milliárdnyi devizahitelt vettek fel,amit most majd az államnak kell kifizetni. Ezeket a hiteleket nem az MSZP vette fel,akkor sem,ha ők voltak kormányon. (Ők is vettek fel,az igaz,de nem annyit,mint a Fideszesek)

Ha bevezetik az egész napos iskolát,akkor az még 3-400 milliárd többletkiadást jelen t. Ez nem az ország rendbetétele.

2011. okt. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerencse, hogy még Édesapám fizet egy összeget havonta, mert elváltak a szüleim de jó kapcsolatom van vele. De mi a ASDASD kell azokat támogatni akik felvettek hitelt különböző dolgokra amiket nem engedhetnek meg maguknak és most szívnak... Édesanyám keményen dolgozik, amikor lehet csak túlórázik (irodai munka), szó szerint, én rendesen tanulok, miért nem az ilyeneket támogatják? Miért azokat akik bepróbálkoztak fizetni egy Octáviát, de nem jött be :@
2011. okt. 29. 08:32
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Mert most a psuztitasnak áll a bál, azoknak, akik az Általad sorolt jó értékrendet eltapossák, és akik jók, azok szivnak, mert nem értik a mostani "jatekszabalyokat". Még egy ideig. Ez a Vaskor nevu vilagkorszak. Hamarosan vége.
2011. okt. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

„Én is sajnálom, de az állam nem jótékonysági intézmény.”


Dehogynem, azért az egykulcsos adó azért mégis milyen sokat segített a szegényebbeknek. Meg a szuperbruttósítás is mekkora könnyebbséget fog jelenteni azoknak, akiknek az a pár ezer forint is többet számít mint neked félmillió.

2011. nov. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!