Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Érvényes-e az a szerződés...

Érvényes-e az a szerződés amelyet sem én, sem a szolgáltató nem írt alá?

Figyelt kérdés

Tegnap le akartam mondani a kábeltévé előfizetésemet a Fibernetnél, de azt mondták, hogy még él a hűségnyilatkozat jún. 30-ig. De ezt a papírt ugyan kiküldték nekem tavaly, de nem írtam alá, és ők sem. Ezt mondtam is nekik, de akkor azzal fenyegettek, hogy akkor az eddigi kedvezményes előfizetésem sem érvényes, és visszamenőleg fizessem meg a különbözetet. Ha pedig most lemondom, akkor szintén fizetnem kell.

Egyszerűen fel vagyok háborodva, bárkivel beszélek a környezetemben, mindenki panaszkodik rájuk.

Tudna valaki esetleg tanácsot adni, hogyan lehetne rájuk borítani az asztalt?

Köszönöm.


2009. máj. 15. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a hűségvállalási csökkentett havidíjakat fizetted, az ráutaló magatartásnak minősül, a szerződés elfogadásának.


Ha teljes havidíjakat fizettél, és szerződés sincs, egyszerűen faxold el a szerződés lemondást, nem tudnak ellene tenni semmit.

2009. máj. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előttem szóló írta, ha csökkentett díjat fizettél, akkor ezzel elfogadtad a szerződést.

Jun. 30 már nincs olyan messze, mondd fel a szerződésedet júl. 1-gyel.

2009. máj. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Sajnos nekem is ezt mondta egy ügyvéd ismerősöm, hogy ha szóban elfogadtam, akkor arra hivatkozhatnak:(

Megvárjuk a jún. 30-at, legyenek boldogok azzal az egyhavi díjjal még.

2009. máj. 15. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!