Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol lehet interneten megtaláln...

Hol lehet interneten megtalálni, hogy egy szakmai gyakorlaton lévő diáknak milyen jogai vannak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra,hogy napi hány órát dolgozhat,van-e szabad hétvége,fizetés,igényelhető-e vagy se....stb.Internet elérhetőséget kérnék.Köszi.
2009. máj. 17. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

[link]


Én sem haltam bele a google alkalmazásába, épp ahogy több millió polgártársam sem. Nem tudom neked miért fáj?

2009. máj. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A választ kösz,de a bunkó stílusod tartsd meg magadnak.Gondolom ezt az oldalt azért hozták létre,hgy itt kérdéseket nyugodtan fel lehet tenni és feltételezték,hogy a válaszadók normálisak.Úgy látszik,ez

nem mindig jött be.Egyébként nem tudom miért zavar,hisz nem lett volna kötelező válaszolnod.Te biztos tökéletes vagy,sajnos én nem.Mindenesetre további sok sikert a bunkó beszólogatásiadhoz,bár nem tudom,hol tanultad,de biztos vagyok benne,hogy kiválóan tanítják.

2009. máj. 17. 20:01
 3/8 A kérdező kommentje:

Ja, az meg a másik,hogy így a találatoknál oly jaj,de nagy eredményt nem sikerült elérni.Hisz összefoglalók,amik nem csak ilyen meg amolyan cikkek,

sehol sincs leírva konkrétan semmi.

Nem cikkekre gondoltam,hanem hivatalos honlapra,

ahonnan ez letölthető,mert om.hu-n nem találtam.

2009. máj. 17. 20:07
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Kedves "Várom a sültgalambot" Kérdező!


A www.google.hu -t azért találták ki, hogy ha keresel valamit, akkor oda beírhatod, és megtalálhatod. Főleg ha netcímet kérsz. Nem várhatod el senkitől, hogy fejből tudja. Ő is google-ban keresi, tehát neked is annyi beírni, mint neki! Ezt viszont tényleg tanítják!


Különben is segítséget nyújtottam, nem ilyen reakcióval kellene válaszolni! Ezt is tanítják!

A te stílusod minek a határait feszegeti?


Egyébként az oldalt azért hozták létre, hogy olyan kérdéseket tegyenek fel, amire máshol nem lehet választ kapni! Erre viszont lehet... Csak könnyebb pampogni és bunkózni, a székben hátradőlve dirigálni, mint utánajárni!


Köszönjük az újabb hasznos kérdést és építő jellegű kritikát!

2009. máj. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Írtam már ti szerencsétlenek,hogy ha valami nem, tetszik akkor nem kell ide írogatni.A googlebe kijövő cikkek,pedig NEM TARTALMAZNAK ÉRTELMI INFORMCÁIÓT,ÉRTSD MÁR MEG TE AGYATLAN!Hivatalos címet kértem aúgyu meg.Godolom nehezenfelfogható,hogy a google-s találatok nem tartalmazzák amit megszeretnék tudni.Azt a fene nay okosságotokat.
2009. máj. 17. 21:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha látnál még a hülyeségtől, akkor látnád, hogy én írtam mind a két választ :))


És még én vagyok kioktató és bunkó :) Erről ennyit...


Remélem ezeknél hasznosabb választ sose fogsz kapni. Mert annyit sem érdemelsz, hogy valaki jó szándékot tanúsítson feléd :)

2009. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg elég paraszt a kérdező, de gondolom neki konkrét jogszabály kell, amit adott esetben a munkáltató orra alá rakhat. Csak az nem jutott eszébe még,hogy hogy a munkáltató azt az esetek 90%-ában le se szarja. Egyébként azt lehet tudni ,hogy van-e konkrétum, vagy nagyjából milyen körben gondolja az ember ,hogy mit keresel? Mert ez így elég tágra sikeredett. De egyébként a magyarorszag.hu-n fent van kb az összes , rendelet, szabályozás, törvény minden ami kell, csak keresni kell tudni.
2009. máj. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Második válaszadóval egyet kell értsek:) Válaszadó,Ne várj a kérdezőtől mást... valószínűleg nem sok olyan dolog volt amiért küzdenie kellett volna az életben és minden a feneke alá volt tolva anyuka meg apuka által, a netet pedig csak játszani bírja használni:)


A kérdezőnek meg annyi, hogy te meg minek foglalkozol és húzod fel magad feleslegesen..? választ kaptál a kérdésedre akkor meg nem mindegy milyen a válaszadó stílusa?:)


Ez annyira nevetséges:)

2009. jún. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!