Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » November 10-én kaptam helyszín...

November 10-én kaptam helyszíni bírságot. Szerintetek kifizessem?

Figyelt kérdés
tanuló vagyok keresetem nincs nem tudom mit tegyek mert nagy érvágás lenne ha befizetném
2011. dec. 27. 12:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ki kell fizetned, mert keresni fognak ha nem teszed, levelezgettek egyet. Anno egy osztálytársam sem fizette ki csak akkor amikor küldték a papírt hogy le kell ülnie 30 napot. Bár ő gyorshajtásért kapta. Te miért?
2011. dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Azért, mert tanuló vagy, még megszegheted a törvényt? Hát nem! Tessék csak befizetni, és legközelebb odafigyelsz majd!
2011. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem volt nálam a forgalmi:( Az én hibám tudom, de most nagyon másra kéne nekem a pénz esetleg nem lehet ilyenkor kérni egy kis haladékot esetleg. Vagy ha később fizetem van rajta késedelmi pótlék?
2011. dec. 27. 12:46
 4/15 anonim ***** válasza:

Jajj, ki fogja keresni? Nem fogják megszállni a kommandósok egy 5 ezer forintos bírság miatt...

Levélben fognak csak b4szogatni. És igen az anno volt, hogy lelehetett közmunkával dolgozni, meg le kellett ülni, ha nem fizetted be.

[link]

Ajánlom az első bekezdést. Főleg a "A tudomásul vett helyszíni bírság befizetésének elmulasztása kizárólag adók módjára hajtható be" részt.

Mivel nem adózik még, így nem tudnak vele mit csinálni.

2011. dec. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel nem adózik még, így nem tudnak vele mit csinálni."

Dehogynem. Idővel szépen növekszik majd az összeg.

Minél hamarabb befizeted, annál könnyebb lesz később.

Amúgy is milyen kérdés ez?

2011. dec. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
És ha nincs jelenleg adója, szerinted csak elfelejtik? A fenéket! Kamatozik szépen, majd az első adódó fizetésénél leemelik a szépen megnövekedett összeget.
2011. dec. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 dizus ***** válasza:
100%
Az hogy adók módjára szedhető be,az nem azt jelenti hogy neki adóznia kellene.Bármilyen akár önkormányzati adómentes juttatásból levonható az összeg!
2011. dec. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én csak azt szerettem volna megtudni hogyan húzható el a dolog. Szerintem nincs semmi baj a kérdéssel de ha nem tetszik ne válaszolj.
2011. dec. 27. 13:56
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted mi a baj a kérdéssel? "Szerintetek kifizessem?"

Nem, ne fizesd ki, csak viccből büntettek meg.

Sajnos senkit nem érdekel, hogy kinek mekkora érvágás egy büntetés.

2011. dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
fellebbezz, hivatkozz szociális helyzetedre (tanuló vagy, nincs kereset,stb.), és kérd a bírság mérséklését.
2011. dec. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!