Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha jól tudom akkor vagy ugyan...

Ha jól tudom akkor vagy ugyan olyan vagy tudású telefont vagy ha olyat nem tudnak adni akkor jobbat kel, hogy adjanak?

Figyelt kérdés
Egy telefont garanciális javításra vittem és most jött a hír, hogy nem lehet javítani és egy másik típusú telefont ajánlanak fel nekem ami elméletileg tudásba kevesebbet tud mint amit javításra vittem. Ha jól tudom akkor vagy ugyan olyan vagy tudású telefont vagy ha olyat nem tudnak adni akkor jobbat kel, hogy adjanak. Így van ez? Hol van ez törvényileg leírva?
2011. dec. 30. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
ha nem tudnak azonos típusút adni, és a több szolgáltatású("jobb" ) készülék árának a magyasabb ára és a Te volt készüléked ára közötti külömbséget nem vagy hajlandó (nem kötelezhetnek rá!!) kifizetni, akkor kötelesek visszaadni a vásárlási blokkon szereplő vételárat, ha írásban nyilatkozol, (Vásárlók könyvét kérd!!!) hogy a fentiek miatt el-állsz, a vásárláskor, szóban megkötött szerződéstől!
2011. dec. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most eddig úgy néz ki a helyzet, hogy nem jobbat hanem rosszabb telefont (kevesebb tudású) telefon ajánlottak fel! Azt nem vagyok köteles elfogadni ha jól tudom, és ha minden igaz akkor jobbat kéne, hogy adjanak nem rosszabbat.
2011. dec. 30. 17:52
 3/3 BRONY PONE válasza:
milyen típus ?
2012. jún. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!