Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem lehet a biztosítási...

Miért nem lehet a biztosítási szerződést felbontani?

Figyelt kérdés
Semmire sem fizet ez a biztosító ezért felakarom bontani a szerződést de bírósággal fenyegetőznek már pedig nem bonthatom fel a szerződést és ha nem fizetem be a csekket akkor bírósági úton behajtja.
2011. dec. 31. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Miféle biztosításról van szó? Melyik biztosítóról?
2011. dec. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mért ne lehetne? Akkor bontod fel amikor akarod.
2011. dec. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
KCH biztosító leszakadt az egyik szoba mennyezete és megtettem a kárbejelentést de azt mondták erre nem jár biztosítási pénz én mag az ablakon nem akarom a pénzt ki dobni így megakarom szüntetni mert csak kerítés lábazatra fizet úszómedencére és vízóra aknára ez nekem nem felel meg. miért fizessek olyan szolgáltatásért amiért nem kapok semmit ha meg van a baj?
2011. dec. 31. 18:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ez így van, bármikor felmondhatod a szerződést. Írj egy levelet, vagy emailt nekik. Semmit nem tehetnek. 2012.év első negyedévére már ne fizess.
2011. dec. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!