Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan tudom feljelenteni az...

Hogyan tudom feljelenteni az intézményi Hallgatói Önkormányzatot?

Figyelt kérdés

A történet nagyjából annyi, hogy 2010 végén be kellett fizetni a HÖK-nek a végzős tabló és az évkönyv (aki rendelt) árát, ami 4000 forint volt. Azóta sem kaptuk meg egyiket sem, pedig az évfolyamunk már végzett is. A HÖK nem válaszol érdemlegesen, susmusolnak, hogy közbeszerzési pályázat, stb. A főiskola vezetőségét nem érdekli az egész, nem tartozik hozzájuk a HÖK.


Ha tudnám, hova kell menni ez ügyben, és hogy kell feljelenteni, megtenném, és rengetegen tanúsítanák is, hogy ez megtörtént, mert nagyjából 200-an fizettük be a pénzt jóhiszeműen, és mindenki tanúsítaná, hogy befizette a pénzt, és nem kaptunk cserébe semmit.


2012. jan. 25. 13:19
 1/1 PótPápuaPuapó válasza:
83%

Szerintem a rendőrségen elmagyarázzák hogy kell csinálni. Bár nem hiszem, hogy lenne bármi eredménye.


Egyébként létezik Magyarországon olyan kar, ahol a HÖK csinál valami értelmeset is (az ösztöndíjak/lakhatási támogatások lenyúlásán, és a bulik szervezésén) kívül?

2012. jan. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!