Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Személyi igazolvány igénylés...

Személyi igazolvány igénylés lehetséges úgy, hogy nem kérek ideiglenes igazolványt? Nem akarom azt is kifizetni.

Figyelt kérdés

2012. jan. 28. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van érvényes útleveled akkor nem fognak ideiglenes személyit készíteni .DE Ideiglenes papírt fogsz kapni amivel igazolod hogy a személyid készítése folyamatban van.De ezért nem kell fizetni.

Ha nincs semmi érvényes fényképes igazolványod,akkor kell fizetni csak az ideiglenes személyiért.

2012. jan. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ha semmilyen érvényes fényképes igazolványod nincs, akkor köteles vagy kifizetni az ideiglenest.
2012. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem nem volt pl. semmilyen fényképes mert minden eltűnt, csak fényképes papírt kaptam, azért nem kellett fizetnem anno 1 éve
2012. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

és így mindezekkel együtt mennyibe kerül? úgy olvastam.. 3000 :|| azért elég gáz, mert amúgy meg 1500ft lenne... nekem meg nagyon nincs szükségem erre a hülye ideiglenesre.. mert kikéne még váltani a lakcím kártyámat is...


Ja igen a sztory... ellopták a pénztárcám.. szóval igen mindenem iratomnak sanyi :|

2012. jan. 28. 17:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nyáron csináltattam. 1500 forintba került.
2012. jan. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ideiglenessel együtt?
2012. jan. 28. 17:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Novemberben járt le a személyim.Decemberben a bankban vettem észre.Elmentem csináltatni újat.1500forintba került,úgy,hogy kaptam mellé egy ideigleneset.Az is kártya formájú.Azt mondták,ha időben észreveszem,nem kellett volna fizetni.A lakcím kártya pótolása azt hiszem 1000 forintba kerül,mert amikor voltam az okmányban,akkor fél füllel hallottam.
2012. jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!