Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Minden témájú szórólapozást...

Minden témájú szórólapozást betiltottak?

Figyelt kérdés
Eltűnt kutyát szeretnék kiragasztani a villanyoszlopokra, de úgy tudom, hogy büntetik a szórólapozást. Ezért is képesek lennének megbüntetni? Ez végülis nem reklám, hirdetés, hanem segítség kérés..:(
2012. jan. 31. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem tudok arról, hogy a szórólapozás be lenne tiltva. Szórólapok meg mindenféle kiragasztás tiltásával meg maximálisan egyetértek.

Sajnálom, ha kedvenc kutyád elveszett. Volt nekem is, bár nem tűnt el, megértem, ha erősen keresed. Ám, ha az emberek minden bajukat kiplakátolnák, nem lenne egy négyzetcenti szabad hely sem. Ezt is meg kell érteni.

A közüzemű berendezések, s hasonlók különös védelem alatt állnak. Ennek is meg van a maga oka.

2012. jan. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%

Igen bűntetnek érte és jól is teszik. Legalább nem lesz minden tele ragasztva.

Esetleg annyit tehetsz, hogy a környéken lévő üzletekben (bolt, fodrászat..)megkéred, hogy az üzleten belül valahova vagy a kirakatba tehesd a szórólapot.

2012. jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 doboszoli ***** válasza:
100%
Jó lenne ezt a tilalmat majd a választási kampányidőszakra is kiterjeszteni. A főutcán még mindig ott vigyorog az elektromos szekrényen a Jelölt megtépázott, elázott, félszemű kampány arca.
2012. febr. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!