Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Charles Manson 2012-ben...

Charles Manson 2012-ben szabadul mit tudtok róla?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tényleg szabadul? Wow...
2012. febr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ahha
2012. febr. 4. 16:36
 3/13 yossarian44 ***** válasza:
100%

Nem, még nem engedik ki, csupán 2012-ben 12-szerre lehetőséget kap arra, hogy beadja a kegyelmi kérvényt.


Eddig 11-szer tette meg, mindannyiszor elutasították.

2012. febr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy híve de már kiengedhetnék, lassan 78 évesen nem valószín : 1. sokáig él még 2. csinál bármit is.
2012. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Sokszor nyilatkozta, hogy mit csinálna, ha kikerülne a börtönből... Ő szabad ember, és olyan tudást birtokol, amitől egész Amerika fél.
2012. júl. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

nem csodálom hogy félnek tőle, bár ha aki meghunyászkodik (mindenkit képes lenne maga mellé állítani)semmi oka rá szerintem....

amúgy a Manson c. film egészen megfelelően bemutatja

2012. júl. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
49%
#5 voltam, az utolsónak pedig üzenem, hogy a média beszélte bele a félelmet az emberekbe, mert Charlie nem gyilkolt! Az emberek pedig alapból titulálják őt gyilkosnak? Miért? Mert a média ezt akarta.
2012. aug. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6. vagyok,természetesen! tudom, hogy nem ölt, de maga a befolyásolásának az ereje lehet kissé ijesztő. és én sem értem miért gyilkos ő (?)
2012. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A kaliforniai Corcoran Állami Börtönbe került, ahonnan 2007-ben vagy 2012-ben feltételesen szabadulhatott volna, ám erre nem került sor. Legközelebb 2027-ben kerülhet szóba a szabadlábra helyezése.


[link]

2012. aug. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#7


A Tate és a LaBianca gyilkosságokat és a Hinman gyilkosságot sem ő vitte véghez saját kezűleg, viszont mindegyiket az ő utasítására hajtották végre, azaz Manson nélkül a követők sem gyilkoltak volna. Ez a büntetőjog szerint ugyanolyan gyilkosságnak számít mintha saját kezűleg végezte volna ki őket. Sőt, szerintem még ijesztőbb dolog, ha valaki olyan befolyással és ráhatással rendelkezik, s olyan agymosást képes végrehajtani, hogy diktátorként tart egyben egy kommunát, akiknek az tagjaival BÁRMIT képes elvégeztetni. Gyilkosságokat is, amiket nem bánnak meg.


Hitler ugyanilyen képességekkel rendelkezett, és ugyanúgy nem ölt meg egy embert sem saját kezűleg, de a ráhatásával és agymosásával embereket öletett meg. Hasonló párhuzam, nemde?...


Manson sosem fog szabadulni, ott fog elpusztulni a börtönben, szerencsére.

2012. szept. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!