Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gyes melletti munkavégzés...

Gyes melletti munkavégzés esetén a bérkompenzáció igényemet ki felé jelezzem, főállású mhelyemnek vagy a gyes melletti mhelyemnek?

Figyelt kérdés
70 százalékos közalkalmazott vagyok, ahol nem foglalkoznak a bérkompenzációmmal, mert nem oda tartozom, mondják. Na de onnan kapom jelenleg a fizetésem, és ahhoz jár a bérkompenzáció vagy nem? Nekem ez így logikus, most a főállásomon gyesen vagyok... Én ezt nem értem.. Jár nekem egyáltalán?
2012. febr. 26. 08:16
 1/1 margo77 válasza:
Neked sehova nem kell az igényt benyújtani,mert ez nem kötelező egyik munkahelyednek sem,ez adható kategória, a munkáltató döntése.Ha a munkáltatód nem akar pályázni az elkövetkezendő időben akkor nagy valószínűség szerint nem fog neked kompenzálni.
2012. márc. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!