Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen bűncselekménynek...

Milyen bűncselekménynek minősül, ha valaki apeh dolgozónak adja ki magát?

Figyelt kérdés

Az már valami komoly ,nem?



Nyugi,nem én vagyok,aki hamis személynek adja ki magát,csak velem packázik valaki.


2012. márc. 2. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

és ha én cipésznek adom ki magam? holnapra kész a csizmád, 30000Ft lesz... :)

amúgy zaklatás -gondolom-, ha sokat szórakozik veled.

2012. márc. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen,minden napos a zaklatása,durva leveleket írogat és zsarol.Már nagyon unom és tenni akarok ellene.


Köszi a választ! :)

2012. márc. 2. 09:12
 3/7 A kérdező kommentje:
De gondolom valami hivatalos szerv ... vissza élése,vagy nem tudom mi lehet a megfogalmazása :/
2012. márc. 2. 09:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogyan nyilvánul meg, hogy hívatalos személynek adja ki magát.
2012. márc. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Eladtam egy online oldalon egy ruhát...nem jó neki,vagy nem tetszik,már nem tudom mi lehet igazából a baja.

Kérte vissza a pénzét...én nem utaltam vissza 24 órán belül és alpári módon veszekedett velem.(napi szinten fenyeget)

Első körben,ő azt állította,hogy moderátor,most pedig felakar jelenteni,mert nem adózok az eladott áruk után és most azzal állt elő,hogy ő apeh-os! :)

Ezt röviden írtam le,lehet lükén hangzik,de egy 200 ft-os ruháról van szó :)

De azért ez már egyre jobban durvul...pedig jogosan mondom,nem neki van igaza!

2012. márc. 2. 09:26
 6/7 A kérdező kommentje:

Fogyasztóvédelemmel is fenyeget,de ez röhejes már valahol.Eddig elmegy,hogy hivatalos személynek adja ki magát?

Írtam neki,hogy részemről ennyi,én nem foglalkozom tovább az üggyel,de ő már ebbe hülyült bele :)

2012. márc. 2. 09:28
 7/7 dodi48 ***** válasza:
ne foglalkozz vele.
2012. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!