Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mivel fejezhetem ki a nemtetsz...

Mivel fejezhetem ki a nemtetszésemet? Ezért feljelentenének?

Figyelt kérdés

Az utcánkban van egy stand(nem mondom melyik párté, nem lényeges), és szeretném, ha eltűnnének a közelemből, mivel irritálnak.

Még csak 17 éves vagyok, és gondoltam, hogy esetleg megdobálom őket egyszerű vízibombával. Feljelenthetnek érte? Vagy van esetleg más ötletetek?


2012. márc. 22. 15:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Költözz el!
2012. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a könnyen megvalósítható ötletet!
2012. márc. 22. 15:42
 3/17 tetris ***** válasza:
Ez a stand csak ideiglenesen lehet ott. A nemtetszésedet azzal fejezheted ki, hogy odamész, és megmondod nekik szemtől szembe. Aztán legfeljebb ők is elmondják neked a nemtetszésüket.
2012. márc. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A nemtetszésedet úgy tudod kifejezni, hogy nem mész arra és nem foglalkozol velük.

A vízibomba nem jó ötlet. Te mit szólnál, ha téged dobálna meg valaki, akit te irritálsz?

2012. márc. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hogy úgy jártam...
2012. márc. 22. 16:08
 6/17 anonim ***** válasza:
17 évesen ne foglalkozz a mocskos magyar politikával, hanem manj el bulizni a haverokkal és tanulj az iskolában.
2012. márc. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te is fiatal jobbikos vagy, és az LMP-sek gyűjtenek aláírásokat a környéken. Hagyd őket, hadd csinálják. Inkább tanulj, művelődj, te is másként látod majd a világot, mint most.
2012. márc. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nézd! Senkinek nem ártanak és nem lopnak tőled, nem késelnek meg stb!

Akkor meg mi irritál bennük??


Valljuk be, azért mernél odamenni és megdobni őket vizes lufival mert tudod hogy nem lesz semmi következménye!

Ha 10 darab nagy darab "kisebbségi" lenne akik lopnak, csalnak és kötözködnek az öreg nénikel, nyiltan az utcán akkor lépni sem mernél!!!


Szóval ha tökös gyerek vagy akkor nyomás ki a putrisorra és ott dobálj vizes lufival! Na és azután mondogasd hogy "így jártál"!!


Bakker nem értem az ilyeneket! Jobbikos és van egy csomó tolvaj, rabló, késelő de azokhoz oda nem mer menni de pár kiscsajhoz akik aláírást gyűjtöget, oda akar menni kötözködni mert irritálja!!!

Fa..om ki van az ilyenekkel akik beszariak de magyarkodnak!

2012. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Jogos az utolsó válaszoló véleménye.vazze


Menj le a 8 kerületbe,és ott dobáld meg a kopasz aranyláncos naplopókat,ott szoktak gyülekezni a szórakozóhelyek elött.Nosza barátom,aztán írd meg mi lett az eredmény.

2012. márc. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

"Ha 10 darab nagy darab "kisebbségi" lenne akik lopnak, csalnak és kötözködnek az öreg nénikel, nyiltan az utcán akkor lépni sem mernél!!! "


Ezt buktad ember, mivel már kaptam tőlük emiatt...

2012. márc. 22. 17:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!