Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Damu Roland ártatlan? Vagy...

Nem dávid kérdése:

Damu Roland ártatlan? Vagy jogosan ítélték el?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 00:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Tök mindegy hogy mit mond aki itt szimpatizál vele vagy aki nem, nem ez dönti el valaki bűnösségét. Volt egy tárgyalás, bizonyítékokkal, szakértői véleményekkel, ők valószínűleg jobban tudják mint bárki itt a GYk-n.
2012. márc. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
41%

Rendkívül unszimpatikus fickó, de teljesen ártatlan lehet ebben az ügyben!

A csaj, meg egy "jó színésznő", hiszen bizonyíték nem volt,

csak az, amit a csaj összehazudott.


Amúgy ruhában és álló helyzetben, nem igazán lehet senkit megerőszakolni, csak ha ő is akarja!!


Amúgy a csaj, már a Vajnával kavar...

2012. márc. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
72%
Ha szétfeszíti a lábát a nőnek, akkor simán meg lehet.
2012. márc. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%

Aki megverni képes egy nőt (és a verés valszeg igaz, mert az előző barátnőit is verte), abból simán kinézem, hogy erőszakra is képes. Ha a verés nem lett volna, akkor csak a Damu szava lenne a nőével szemben, nem tudnám eldönteni.

Azt nem értem, mit számít, hogy a csaj a Vajnával jár (leszámítva, hogy a sz*r ízlése láthatólag megmaradt). Ha egy pasi szemétül bánt vele, akkor már az összes többit is utálnia kellene?


off: annyira utálom ezt az "így meg úgy nem lehet megerőszakolni egy nőt" szöveget. Essen egyszer neked is valami nagydarab állat, aki sokkal erősebb nálad, aztán meglátjuk...

2012. márc. 29. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
30%

"Aki megverni képes egy nőt (és a verés valszeg igaz, mert az előző barátnőit is verte), abból simán kinézem, hogy erőszakra is képes. Ha a verés nem lett volna, akkor csak a Damu szava lenne a nőével szemben, nem tudnám eldönteni. "


Ja, a nő mindig ártatlan mi? Ha valakire egy ilyen plázacica ráböffenti, hogy lezavart neki egy-két nevelő célzatú pofont akkor ő egyből egy áldozat a másik meg egy utolsó bűnöző.


" Essen egyszer neked is valami nagydarab állat, aki sokkal erősebb nálad, aztán meglátjuk...

"


Szívja a véredet egyszer egy ostoba, élősködő nő, aki mindenki felett képzeli magát. A nők nagyon tudnak takarózni a "jaj, de kis gyenge, ártatlan vagyok" szöveggel és ezzel be is védték magukat.


Ha Damunak van egy kis esze akkor hamis vád miatt feljelentést tesz. Persze a cicológus "szakértők" majd megmagyarázzák, hogy az egyszer használatos nőnek van igaza.

2012. márc. 29. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
19%
Természetesen ártatlan.
2012. márc. 29. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 bumbi02 ***** válasza:
77%

Én nem tudom ártatlan-e vagy sem.. Csak azt tudom hogy nem volt túl sok bizonyíték, amennyire én követtem a nő szava volt nagyjából, meg hogy régebben verte a barátnőit (kérdéses h mit jelent h verte: nevelő jellegű pofon vagy..?)


Engem csak az érdekel, hogy hogy lehet az hogy Damut ilyen kevés bizonyítékkal elítélik több évre, Stohl-t meg, aki 3x-ra vezet ittasan/drogozva és okoz balesetet, beteszik 5 hónapra azt kiengedik...



Ha engem kérdeztek Stohl veszélyesebb a társadalomra mint Damu.

2012. márc. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%
Így külsősként nem lehet ezt megítélni. De tudjuk, hogy rengeteg hiba van a magyar igazságszolgáltatásban. Tényként fogadnak el sokszor bemondáson vagy beképzelésen alapuló, a józan ész szerint is abszurdnak ható sztorikat, és csak 1-2 ezreléknél derül ki véletlenül utólag, hogy hibás volt az ítélet.
2012. márc. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
91%
De mi a fenét akar jelenteni a "nevelő célzatú pofon"? Nem a lányáról van szó... Egy felnőtt embert nem nevelgetni kell. Ha nem bír együttélni vele, vágja ki a francba, de a verekedés primitív cigányszokás.
2012. márc. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%
Ez a damu egy idegbeteg majom! Szerintem jogosan ítélték el!
2012. márc. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!