Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy szívsebész,4-5 órás műtét...

Egy szívsebész,4-5 órás műtét után hol gyújthat rá, ha kb.1-200 méterre van az intézet bejárata?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 19:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ugyanaz van ezzel is mint minden más szabállyal. Mindenkinek el kell dönteni hogy betartja vagy nem, és akkor vállalja az esetleges következményeket.
2012. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Én kórházban dolgozom, a főorvos simán bemegy a szobába, kinyitja az ablakot, és rágyújt, ennyi. Nem nagy kunszt, senkit sem zavar, az hogy cigizik meg az ő dolga.
2012. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Első vagyok, örülök, hogy lepontoztatok, de amikor szültem, simán a nővérek és az orvosok is a szobában cigiztek.
2012. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
A testvérem iskolájában egy tanárnak van saját kis irodája , és abban szokott dohányozni , ablakot nyit és minden gond nélkül dohányzik.Senkit nem zavar vele.
2012. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Tilos,...tilos.Nem kell ezt a témát ennyire túllihegni,aki ráakar gyújtani egy nagyobb intézményben,az rá is fog.Egy akkora épületben mint egy kórház,vagy gyár,vagy iroda mindig lesz egy eldugott szoba, ahová bejárnak cigizni az alkalmazottak.Ezzel nem károsítanak senkit sem,és valóban felháborító,hogy törvényileg még csak ezt sem engednének meg felnőtt embereknek.Mert ha valaki a másik nem dohányzó ember közelében füstölög,megértem.De,hogy egy erre kialakított szobában ezt miért nem lehet,ezt viszont nem igazán értem meg.
2012. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Mert büdös lesz minden.
2012. ápr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ugyan már,büdös lesz minden..azok lesznek büdösek akik önszántukból mennek be a szobába dohányozni.Ahhoz meg viszont senkinek semmi köze,ennyi erővel én is mondhatom,hogy a kolleganőm kölnijétől okádok reggel 7 től délután 4-ig,olyan büdös.
2012. ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
52%
Én is azt tenném amit leírtak. Bemegyek a szobámba és bezárom az ajtót. Ha senki sincs ott senkit sem zavarhat a füst. Innentől meg a törvény elmehet a p..ba.
2012. ápr. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
49%
Ez is egy olyan törvény amit még azok sem tartanak be akik megszavazták. Valóban, ahol van rá lehetőség, engedni kellene, hogy az épületen belül jelöljenek ki dohányzóhelyet, mert nagyon csúnya látvány, hogy intézmények környékén kiállnak a bagósok az utcára dohányozni. Nem a dohányzást kellene büntetni, hanem azokat, akik mások egészségét ezzel károsítják. Lehet, hogy épp az épülettől 5 méterre jobban zavar mást a dohányos mint az intézmény udvarán. Nagy baromság ez így. Meghatározhatták volna úgy is, hogy nemdohányzó személytől 5 méteren belül tilos a dohányzás bárhol és ezt mindenki jobban elfogadná szerintem.
2012. ápr. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Mi van a nyitott stadionok, rendezvények,pl.szabadtéri esküvők, és stb. esetében?
2012. ápr. 7. 13:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!