Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha ki akarnak lakoltatni mert...

Ha ki akarnak lakoltatni mert nem tudom fizetni a lakáshitelt mit tesznek a kilakoltatók, ha nem vagyok hajlandó elhagyni az ingatlant?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Rendőrt hivnak ha kezükben a végzés, nekik már van joguk kényszerintézkedést is alkalmazni.
2012. ápr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
A karhatalmat is rád küldhetik, és azok költségét is neked kell fizetni.
2012. ápr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Hívnak egy olyan lényt, aki majd arra ösztönöz, hogy hajlandó légy elhagyni az ingatlant.
2012. ápr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Nehéz erre válaszolni.... mert sok tényezős.

Általában :

Rendőrt hívnak,amennyiben jogerős végzésük van és te nem mész ki.

Minden eset egyedi tud lenni,pl ha kiskorú gyermek van a lakásban bejelentett lakcímmel akkor a rendőr sem biztos hogy ki tud tenni.

Ha segítséget kérsz pl a "VÉSZ"-től akkor lehet hogy meghiúsul a kilakoltatásod,írj nekik egy mailt,hátha segítenek.


Nagyon sajnálom hogy idáig fajult már az ügyed.

2012. ápr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Kivágnak mint a cicust kakilni és szétveretik a pofád egykét háromajtós szekrénnyel.
2012. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

"Nagyon sajnálom hogy idáig fajult már az ügyed."


Én sosem tudnék olyan embert sajnálni aki hitelekből akar megélni.

2012. ápr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6/6


"Én sosem tudnék olyan embert sajnálni aki hitelekből akar megélni"


-Te honnan tudod,hogy a kérdező a hiteléből óhajtott volna megélni??Kicsit odafigyelve olvasd el a kérdést,és talán lejön,hogy lakás hitelről van szó.Na,sikerült?

2012. ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
""Én sosem tudnék olyan embert sajnálni aki hitelekből akar megélni."" Az értelmi szinted nem lehet valami magas!!!
2012. ápr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Minden eset egyedi tud lenni,pl ha kiskorú gyermek van a lakásban bejelentett lakcímmel akkor a rendőr sem biztos hogy ki tud tenni. "


Simán kib*sztak engem is 1,5 és 2,5 éves gyerekekkel.

2012. ápr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bent maradhatsz egy darabig, de ha a végrehajtó szerez bírói végzést simán bemehetnek és kiba..hatnak az utcára. Arról nem beszélve, hogy a bankszámládat befagyasztják és eladják a lakásod vagy a kocsid.
2018. júl. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!