Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem lenne jó, ha Budapest...

Nem lenne jó, ha Budapest középső kerületeiből kitiltanák rendelettel a kutyákat örökre? Vélemények?

Figyelt kérdés

2012. máj. 15. 22:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem lenne jó!

Néhány ezer éve már bebizonyosodott, hogy tiltással nem lehet problémákat megoldani. A problémák okainak megszüntetésével, hozzáértő, empatikus kezelésével lehet. Az hosszabb ideig tart, munkát, hozzáértést igényel, de tartós tud lenni.

2012. máj. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%

Én támogatom az elképzelést. Lehet itt szájhősködni, de a legtöbb kutyatartó nem nyúl le zacskóval felszedni, amit kell. A magyarok nagy átlagban önzőek, makacsok.

Rendelettel kéne tiltani, hogy mostantól nem lehet új kutyát beszerezni a belvárosiaknak. Amik vannak, azok éljék le az életüket, de új kutya már ne legyen. A kutyák maradjanak meg a kertvárosokban.

2012. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkább téged tiltsanak ki haver!
2012. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

De biztos jó lenne.

És következő lépésként végjuk ki az összes fát, bokrot és betonozzuk le a még füves területeket is. Mert pollent ontanak magukból és allergiások rá az emberek.

Persze ne a gazdák hozzáállását próbáljuk megváltoztatni, inkább tiltsuk ki a kutyákat.

Talán Tisztelt Kérdező jobb lenne példát venni a XII. kerületről, ahol most kitiltás helyett kampányt csinálnak a kultúrált kutyatartásnak.

2012. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
a városokból kéne kitiltani a kutyákat és az autókat is.
2012. máj. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ez az új kutyákat már nem hozhatnának be tetszik. Jó elképzelés. A jelenlegieket meg lehetne súlytani különadóval fajtától függően. Nem tudom, Matolcsy miért nem gondolt még erre. Vannak jó drága kutyák, luxus cikk.
2012. máj. 16. 19:17
 17/19 anonim ***** válasza:
Én a kérdezőt tiltanám ki a belvárosból. Csak mert nem tetszik, mint neki a kutyák.
2012. máj. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
71%
szerintem az egy nagyon jó ötlet, hogy adóztassák meg a panelos kutyákat, a kutyának kertesházban a helye
2012. máj. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

2000 lakos feletti településekből tiltsák ki(ugatás,kóborlás,kaki a játszótéren,éjszakai zaj...stb)a "házikedvenceket" munkakutya maradhat.Kutya helyett baromfi a javaslatom.

Házőrző...ugyan már...csaholás,szűkölés...

2012. júl. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!