Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy lehet tűrni ekkora...

Hogy lehet tűrni ekkora igazságtalanságot?

Figyelt kérdés

[link]

Hogy lehet, hogy a magyart lecsukják, és a zsidót meg nem?


2012. máj. 30. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:

"Hogy lehet tűrni ekkora igazságtalanságot?"


Te is tűröd, nem? Ha nem tetszik, lehet jogi útra terelni az ügyet, javaslom máris add be a fellebbezést.

2012. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Website is currently unavailable"

Van Isten!


A dunapartos esetben közösség elleni izgatás is felmerült, az elkövetők sorozatban rongáltak meg szobrokat. A két eset nem egyforma.

Persze egyesek a szegényes fantáziájukkal csak az elkövetők vélelmezett nemzetiségét nézik.

2012. máj. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Dániel Péter egy embert nem kedvel, és azt az embert is a TETTEI miatt nem kedveli. A dunapartosok egy nép minden tagját, és azt üzenték, hogy ha jó az illető, ha rossz, elítélik azért mert oda SZÜLETETT ahova.


Miért nem tudtok különbséget tenni a SZÁRMAZÁS és a TETT között?

2012. máj. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem kerültek zsidó kézre.


Csak Dániel Péter (függetlenül attól hogy egy idióta) nem fenyegetett meg egy konkrét csoportot azzal hogy lemészárolja őket,ami biza súlyosbító körülmény.


Mellesleg Dániel legalább felvállalta Inczével ellentétben.

2012. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem, ez csak irónia volt.

De azt figyelemre kell venni, hogy Incze azért tette, amit tett, mert Dániel provokálta őt. És Dánielre is rá lehetne fogni a közösség elleni izgatást, mert akik mondjuk tisztelik Horthyt, azokkal szemben mindenképp sértő volt. Én csak azért vetettem fel a kérdést, mert mikor legutóbb felmerült, még én lettem lepontozva, mert azt írtam, kerüljenek egyenlő elbírálás alá. Persze egyesek szerint már megint a kettős mérce a jó.

2012. máj. 30. 22:21
 6/7 anonim ***** válasza:

"De azt figyelemre kell venni, hogy Incze azért tette, amit tett, mert Dániel provokálta őt."


És ha Dániel a kútba ugrik, akkor a másik meg megy utána?

2012. máj. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"rá lehetne fogni a közösség elleni izgatást, mert akik mondjuk tisztelik Horthyt, azokkal szemben mindenképp sértő volt. "


Ez egy jogi nonszensz, a közösség elleni izgatás nem egy közösség közvetett vagy közvetlen megsértését jelenti, hanem az ellenük való erőszakra, gyűlöletre buzdítást.


Horthy egy konkrét személy, Dániel kijelentései pedig konkrétan Horthy-ra irányultak, rá értette, amit táblán a nyakába akasztott. Ez legfeljebb kegyeletsértés a rongáláson felül, amiért a Horthy leszármazottak indíthatnak jogi eljárást.

2012. máj. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!