Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Aki saját használatra tart...

Aki saját használatra tart otthon marihuánát, az azonnal bűncselekménynek számít, vagy van egy határ, ami alatt nem?

Figyelt kérdés

Terjednek fura hírek ezzel kapcsolatban, és mintha valahol egy BTK-s idézetet is olvastam volna. Ha lehet, akkor BTK-s idézettel igazolják az gazukat a kedves ide írók!:)

Vádaskodni nincs értelme, csupán kíváncsi vagyok.)


2012. jún. 2. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel.
2012. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nezd...A törveny csak azt engedi meg,hogy Mariuhana növenyt tartsal otthon de ugy,hogy nincsen rajta virag!Amint van rajta virag (az az amit elszivsz) megbüntethetnek.Szoval NEM!De sokan tartanak otthon Mariuhanat es szivjak is csak nem veszik eszre a szomszedok.
2012. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nax° válasza:
mindennemu tartasa,termesztese,fogyasztasa illegalis.
2012. jún. 4. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En egyszer a hateremben kb fel kilonyi fuvet termesztettem magamnak de a kutyat sem erdekelte.
2012. aug. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!