Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Éreztétek úgy, hogy az ügyvéd...

Éreztétek úgy, hogy az ügyvéd semmit se csinált a fietségért?

Figyelt kérdés
Én igen.

2012. jún. 3. 19:10
 1/5 Shai-Hulud ***** válasza:
91%

Az hagyján, én ezt már éreztem villanyszerelő esetében is!

(Nem beszélve arról, mikor én nem csinálok semmit a fizetségért!)

2012. jún. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még a politikusok se csinálnak semmit a fizetségért, pedig igazán jól megfizetjük őket.
2012. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én igen,egy százasomba került,mert igazam volt.
2012. jún. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

hátrább az agarakkal!

a közvéleményben még mindig a pénzéhes ügyvéd képe a divat de már jópár éve nem ez a jellegzetes.most a vastag pofázmánybőrrel bíró ügyfelek virágkora van.ismérvük hogy nem szeretnek fizetni.de komolyan némelyik már annyira bicskanyitogató hogy megfordul az ember fejében"ez vajon a közértbe is bemegy vásárolni úgy hogy nincs nála pénz?"

azt ugye mindenki tudja hogy az ügyvédeknek nincs fixük-abból élnek amit megkeresnek.nomármost ehhez hozzájön az hogy ők ekhos adózók.azaz év elején vallanak be (erre még lehet azt mondani hogy jól meg rosszul is elsülhet számukra)csak sokszor nem az ő igyekezetükön múlik a dolog avagy:a ténylegesen be nem folyt jövedelem után is adózni kell.egyik családtagomnak milliós kintlévősége volt.az ügyfelek azóta is hallogatják a fizetést:jaj nekem is tartoznak,jaj még nem tudok,tönkrementem bocs stb" no de tőle az adóhatóság kéri a lét.végülis mivel technikailag nem tudta ő se teljesíteni hogy adózzon abból amit nem is kapott meg, jó kis bírsággal megfejelve milliós tételre vágták meg.összegezve nem elég hogy neki tartoznak egy vagyonnal(amiből többek közt meg szeretne élni)de ráadásul tőle vasalt be az állambácsi szintén egy vagyont. na az ilyen ügyfelek miért nem szerepelnek annyit a közbeszédben mint a "karvaly" ügyvédek???!!!?

2012. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ügyvédek nem a szegényeknek dolgoznak hanem a gazdagoknak
2012. jún. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!