Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hány év letöltendőt ítélnek...

Hány év letöltendőt ítélnek egy pedofilnak gyermek megerőszakolásáért? Szerintetek megérdemelnék a kasztrálást?

Figyelt kérdés
Ha 10 évnél kevesebb, kiakadok. Személy szerint a halál büntetést támogatnám.

2012. jún. 10. 16:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
én is támogatnám a kémiai kasztrálást, azt viszont jól fejbeb@sznám, aki a pedofíliát összemossa a homoszexualitással, mert sajnos sokszor ez történik.
2012. jún. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Azt nem értem, mire lenne jó szerintetek a kasztrálás? Ugyanis az CSAK annyit okozna, hogy nem lehetne gyereke, szexelni attól még ugyanúgy tud.
2012. jún. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Milyen a kémiai kasztrálás? Én konkrétan arra gondoltam, hogy levágják nekik. Nem tudom ennek mi a megfelelő elnevezése.


Egyébként még nem hallottam, hogy összemosta volna bárki a homoszexualitást a pedofíliával.. Elég tudatlannak kell lenni hozzá:)

[ >ez olyan, mint amikor egyszer a kínai szomszédaim gyereke sírva mondta, hogy lenégerezték az iskolában..:) Elgondolkodtatott a magyar oktatási rendszer milyensége... < ]

2012. jún. 10. 17:13
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

"Én konkrétan arra gondoltam, hogy levágják nekik."


Ilyen nincs, nem is volt és nem is lesz.

2012. jún. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Én levágatnám a pisilőjét annak aki egy gyerekkel"szeretkezik".Utána a sitten olyanok közé tenném akik már vagy 2 éve nem láttak nőt és olyan a karja mint nekem a hátam.Na ott ő lenne a kiszolgáltatott kisgyerek. :D
2012. jún. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
58%
Ha a bűntett egyértelmű akkor szerintem is jogos a kiherélés. Bizonyos országokban alkalmazzák. Az egyetlen gond az egésszel, hogy sok ártatlan embert is megvádolnak pedofíliával amikor a szülők válnak. Személyesen ismerek egy ilyet akit az asszony megvádolt és most nyomoznak az ügyben.
2012. jún. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

Ha kasztrálják, nem termel olyan hormonokat, amik a nemi vágat előidéznék. Én legalábbis így tudom, de lehet tévedek?


És amúgy én nem támogatnám, mert a jelenlegi jogok szerint ha valaki 15 év alatti személlyel folytat szexuális tevékenységet, az mindenképp nemi erőszak, a tényleges erőszak hiányában is!

Azt is meg kell büntetni, aki nem használ tényleges erőszakot, de szerintem másfajta elbírálásban kéne részesülnie, mint annak, aki ténylegesen bántalmazza a kiskorút.

2012. jún. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

""Én konkrétan arra gondoltam, hogy levágják nekik."


Ilyen nincs, nem is volt és nem is lesz."


De van. Ebben a rendkívül liberális országban nincs, de nincs kizárva, hogy soha nem lesz. Mindenesetre imádkozom érte, hogy egyszer végre méltó büntetésben részesüljön az összes akasztani való r*hadék.

2012. jún. 10. 18:47
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

A pedofil bűncselekmény az, ha egy felnőtt személy közösül egy gyerekkorú személlyel. Ma Magyarországon a felnőttkor a 18. életév betöltésével kezdődik, a gyerekkor pedig a 14. életév betöltéséig tart. Vagyis a beleegyezési korhatárnak (a betöltött 14. életévnek) érzékelhetően semmi köze sincs a pedofíliához, mivel a megrontást minden esetben egy 18. életévét betöltött személy követi el egy 14. életévénél fiatalabb személlyel szemben.


Én a büntetést az áldozat káraihoz mérném. A közösülés ilyen fiatal korban pszichés problémákat, akár halált is okozhat. Nyilván ha semmi baja se lesz a fiatalnak, az csak becsületbeli rontás, így én +100E Ft pénzbírságot vagy max 8 év börtönt adnék. Ha lesz mentális baja, az +500E Ft vagy +10 év. Ha bele hal az illető, azt úgy kell kezelni, mintha különös kegyetlenséggel megölte volna az illetőt: +20 év - életfogytiglan.


A kasztrálást pedig ettől függetleníteném. A kasztrálás szerintem visszaeső pedofilokon kéne használni, mert mint ahogy az előző is írta, több férfit is tévesen kasztráltak.

2012. jún. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
100e Ft vagy 8 év? Normális vagy? Kíváncsi lennék, ha majd a Te gyerekeddel ront meg egy patkány mit adnál neki, ha csak nem tartozol Te is közéjük..
2012. jún. 10. 18:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!