Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 21 nő vagyok nappali tagozatos...

21 nő vagyok nappali tagozatos hallgató sajnos nincs saját lakásom és ahol lakom onnan is sajnos mennem kell de seniki segitségére nem tudod számitani az állam nem segit valahogy lakáshoz jutni?

Figyelt kérdés
Mire elmegyek most dolgozni suli mellet hogy albérletre legyen pénzem az legalább pár hónap nekem meg 1 hónapig van fedél a fejem felett .
2012. jún. 12. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Az állam nem segít, de hozzám beköltözhetsz.


22/F

2012. jún. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi hogy ilyet ajánlasz fel de é soha többet senkihez max szerződéses albérlet.
2012. jún. 12. 18:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Felőlem köthetünk szerződést én most amúgy is lakótársat keresek, mert az előző lakótársam Pécsre ment tovább tanulni. Egyedül meg nem sokáig bírom fent tartani a lakást.

Egyébként a IX. kerületben lakok.

2012. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
pécsi vagyok.
2012. jún. 12. 19:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Sátán úr jól mondja. Rendes, tanulni vágyó, adófizetőkön nem segít az állam, őket semmiféle fészekrakó programba nem veszi be.


Sajna nem jut eszembe semmi ötlet. Kollégiumba lehetetlen bejutni?

2012. jún. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

". Rendes, tanulni vágyó, adófizetőkön nem segít az állam, őket semmiféle fészekrakó programba nem veszi be. "


Ja, lásd. Győri Egyetem. A határon túli ingyenélőknek alanyi jogon jár a kollégium a magyaroknak akik itt adóznak azoknak meg nincs fedél a fejük felett.

2012. jún. 13. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia a HÖK segít van direkt ilyen szociális támogatás sürgős esetre...
2012. jún. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!