Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyibe kerül egy adott...

Mennyibe kerül egy adott ország állampolgárságát megszerezni, tényleg több millió Ft? Hol tudok utánanézni, hogy hol mennyi?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 10:10
 1/7 anonim válasza:
feketén még talán 3 milla is megvan:D Egyébként meg az nem így működik, hogy megveszed:D
2009. júl. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja, azt tudom, hogy van vizsga. De tisztán kb mennyi:?
2009. júl. 4. 12:24
 3/7 anonim válasza:
első vagyok. szerintem a nagykövetségnél tudsz utánanézni. de nem csak pénz kérdése a dolog. letelepedési engedély, munkahely, x kintöltött év stb.
2009. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már váltam más ország állampolgárává és nem hiszem, hogy több millió lenne, de nem olcsó. Ha beleveszek mindent elejétől a végéig, azt mondanám, hogy kb. 400 ezer Ft-ot költöttem addig, amíg állampolgárrá nem váltam. 120 ezer körül volt első körben a zöldkártyám orvosival együtt, utána megint kb. 120 ezer Ft volt az állandó zöldkártya erre 2 évre, utána az állampolgársági kérelmem volt 140 ezer körül mindent beleszámolva. Emellett persze menni kellett sokszor a helyszínre, sok levelet is fel kellett nekik adnom, szóval egy olyan 400 ezer Ft körül...ha fogadtam volna ügyvédet, akkor biztos, hogy ennél jóval többe került volna, de nem volt rá szükségem. Szerintem nem találsz arról listát, hogy hol mennyi. Országonként viszont meg tudod nézni. Melyik ország érdekelne?
2009. júl. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: eszembe jutott, hogy kellett valami konzuli elbírálási díjat is fizetnem és az is 120 ezer körül volt, szóval inkább 520 ezret mondanék.
2009. júl. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hol tudom megnézni?
2009. júl. 5. 09:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Az adott ország konzulátusán tudsz telefonon érdeklődni a folyamatról is meg az összegekről is.
2009. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!