Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gyes után közvetlenül táppénzr...

Kamilla77 kérdése:

Gyes után közvetlenül táppénzre mennék! Mi a menete?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudtok nekem segíteni? 3 gyerkôcöm van, lejárt a gyesem, és kivettem a szabimat is. Terveim szerint fôállású anya maradok. Felajánlott a munkahelyem napi 4 órás munkát, de a távolság miatt nem tudom elvállalni (idôközben vidékre költöztünk). Tegnap felhívtak, hogy menjek be aláírni a közös megegyezéssel történô felmondásomat. Végkielégítés nélkül azonban nem szeretném ezt. A pszichiáterem írt papírt, hogy táppènzre mehessek (szorongás, pánik betegség), mivel 2,5 éve folyamatos kontroll alatt állok. A kérdésem, hogy kötelezô vagyok-e elfogadnom a 4 órás munkát? A táppénzrôl ha elküldenek, kapok-e végkielégítést? 12éve dolgozom ott papíron. Ha tàppénzen leszek, milyen összeg jàr, és mellette lehetek- e fôàllàsù anya?

Köszönöm elôre is a segítségeteket!



2012. jún. 13. 18:58
 1/1 MDaniel98 ***** válasza:
2022. jún. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!