Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy cigány és egy zsidó...

Ha egy cigány és egy zsidó összeverekszik, akkor is visítozás lesz, hogy rasszista vagy antiszemita volt a támadó?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 11:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy csak akkor megy a rasszistázás, hogyha a támadó magyar?
2009. júl. 13. 11:10
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Dupla sikítozás lesz. Mivel ugye egyszer megvert egy zsidót egy magyar, meg egyszer megvert egy cigányt egy magyar. Úgyhogy a magyarok rasszisták, antiszemiták, nácik és fasiszták is ráadásul.
2009. júl. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Miért gondolod, hogy a cigány vagy a zsidó nem magyar?
2009. júl. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Nem ő gondolja.


Az gondolja,aki folyton rasszista támadásról kiáltozik,ha egy cigányt sérelem ér.

2009. júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem gyorsan lerendezik majd a végkifejlet az lesz, hogy a magyarok rasszisták és mi milyen szemetek vagyunk és ezt fújná a média hetekig... tuti úgy csavarnák a helyzetet, hogy ilyesmi jöjjön ki belőle.


(nem gyűlölöm se a rendes romákat, se a zsidókat)

2009. júl. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Akkor is visítozás lesz a médiában és MEGINT a magyarok lesznek a rasszisták meg a nácifasiszták....


Emlékezz csak vissza mikor egyszer a buszon egy cigány karddal leszúrt egy másik cigányt.(Mortimer-ügy)

A média teleharsogta az országot hogy a magyarok milyen gonosz emberek hogy egy cigányt leszúrtak a buszon.

Gyurcsány külön felszólalt a Parlamentbe a magyarok rasszizmusa ellen.

SZDSZ és Tamás Gáspár Miklós már több száz emberrel tüntetett az utcákon az újjáéledő magyar nacionalizmus ellen.


Közbe mi történt?

Egy karddal hadonászó hülye cigánygyerek leszúrt egy büntetett előéletű gengszter cigányt a buszon.....


Hát igen,mindenért a magyarok a felelősek......A QRVA anyját a médiának és a politikai elitnek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Biztos lenne visítozás, én speciel nagyon jót röhögnék.:)
2009. júl. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
OFF: azt észrevettétek, hogy Olaszliszka vagy a Cozma gyilkosság után a cigányok, hogy behúzták fülüket farkukat, amikor meg kiderült, hogy az a 14 éves lány akit megerőszakoltak és megöltek,(nem tudom hirtelen ki volt az) az elkövető nem cigány volt hogy verték a mellüket?!
2009. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
Bármelyik míg üt addig Magyar amelyik kapja az addig etnikum. Tehát a magyarok rasszisták.
2009. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem, csak akkor ha a támadók között van fehér bőrű (nem zsidó) Amugy meg a kisebbségiek között több a rasszista.Nekem nincs bajom magával a bőrszínnel.Kit érdekel? Magát az embert kell nézni! Az szerintetek nem rasszuzmus, hogy van magyarországon cigány párt? Ha olyan lenne,hogy fehér párt lenne riadalom XD így meg semmi..ugyan olyan rasszizmus csak nem értem miért nem számít semmit.
2009. júl. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!