Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek melyik a legdurváb...

Szerintetek melyik a legdurvább kivégzési módszer?

Figyelt kérdés
Villamosszék, akasztás, fejbelövés vagy méreginjekció! Azért ezeket írtam mert manapság ezt a 4 módszert alkalmazzák legtöbbhelyen.
2012. júl. 25. 19:13
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Az akasztásról meg annyit, hogy az se mindegy hogy végzik. Lehet gyors és akkor alig érez valamit a halál előtt az áldozat, vagy lehet hosszadalmas és akkor kegyetlen.


Előbbi eset az amikor helyesen végzik el, ugyanis a tévhitekkel ellentétben az akasztás akkor jó ha nem fulladás miatt hal meg az elítélt, hanem gerinctörés miatt. Ha a fulladás van (a 2. vh után így végezték ki szándékosan a magyar vezetőket) akkor az elhúzódó és akkor az akasztás is a legdurvább kivégzési mód lehet.

2012. júl. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
57%
Az a rosszabb, ha addig kínoznak valakit, amíg belehal. Ennél brutálisabbat, és szörnyűbbet ki sem lehet találni.
2012. júl. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
a kínai harang elég húzós. de van itt több kedvesség is: [link]
2012. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Idióta válaszokat nem kérek! Pl.: Justin Bieber hallgatása, külföldiek száműzetése Magyarországra, személyi hitel. Mondjuk az utolsóban van is vmi mert ha a havi törlesztőd fizeted akkor nem marad pénzed élelmiszerre és vízre és éhen-szomjan hallsz. De sztem a villamosszék a legkegyetlenebb. Gondolj csak bele ott ülsz és várod a 2-4000 voltot a fejedbe (testedbe) úgy hogy le vagy szíjazva egy székhez és még a szemedet is eltakarják. 2 áramütést kapsz és lehet hogy a 2 áramütés után magadhoz térsz (ritkán de előfordult ilyen). Én Magyarországon ha tehetném visszatenném a büntetőjogba a halálbüntetést és azon belül a villamosszéket főként!
2012. júl. 25. 20:20
 15/35 A kérdező kommentje:
Pont az olyanok miatt tenném vissza aki pl.: sorozatgyilkos (aki minimum 3 embert megölt), aki megerőszakolást hajt végre.
2012. júl. 25. 20:23
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Karóba húzás és talán még a kerékbe törés.
2012. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

karóba húzás, nem igen vállalnám be

de az égetés és a fulladás a legszörnyűbbek közé tartozik


amúgy minden kivégzés aminél minél tovább tudatodnál vagy és tisztában vagy vele hogy lassan meghalsz durvának minősül

2012. júl. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
25%

És miért állítanád vissza? Mi változna vele?


Vagy csak a vérszomjad csillapítása végett?

2012. júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
67%

A nyúzásra szavazok.

A pécsi gyilkosnak , pont a megfelelő bünti lenne.

2012. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ez micsoda, de egyszer láttam a discovery-n: Illetőt lefektetik, felé raknak egy kerekes kutat (vagyis a tetejét), felnyitják az illető hasát és a belét rögzítik a kúthoz, majd szép lassan tekerik. A legdurvább, hogy csak akkor hal meg az illető, mikor elvérzik vagy ha mindenit kitekerik...Brr...
2012. júl. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!