Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha neten beszólogatok valakine...

Ha neten beszólogatok valakinek, mi lehet a következménye?

Figyelt kérdés
Barna bőrű az illető, le tudja nyomozni, h hol lakom?:)

2012. júl. 31. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha eloben nem mernel szajalni neki, neten/nevtelenul se tedd, mert ez csicskasagra utal!
2012. júl. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Egyebkent ha van penze es talpraesett az illeto, le tud nyomozni.
2012. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Attól függ,hogy milyen fórumokon szólogatsz be.Milyen emailen regeltél?Azt a címet használod e privát dolgokra?De az IP cím nem járható.Tapasztalat,nagyon sokszor kitiltottak már oldalakról de egy egyszerű előzmény törléssel újra betudtam lépni.Még itt ezen az oldalon is a cookie-k miatt tudják hogy voltál fent.Nekem például minden bekapcsolásnál új ip-t generál a modem.No para!!!
2012. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem például minden bekapcsolásnál új ip-t generál a modem.No para!!!"


Az ip-t nem a modemed "generalja", azt a szolgaltatodtol kapod kolcson es megbizhatoan nyilvantartjak, hogy melyik IP-t mikor melyik ugyfeluknek osztottak ki.

2012. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mármint azon kívül, hogy mindenki rájön, milyen kis gyáva bunkó vagy?
2012. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Beszótáá???:D
2012. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves szavakat...:D mint mondtam cigány, neki beszólnék, de a családjával nem biztos, h szeretnék találkozni
2012. júl. 31. 17:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Más tészta az amikor a beszólás annyi, hogy Béla elmész te anyádba, és más az amikor fenyegeted, zsarolod, nyilvánosan megszégyeníted, álhíreket terjesztessz róla.


Egy összeanyázódást nem fognak lenyomozni mert pitiáner dolog, ezer ilyen van minden nap.

Az opciók másik része viszont büntetőjogi kategória.

2012. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Oké, csak anyáztunk egy sort
2012. júl. 31. 19:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Te örülnél neki, ha neten beszólogatnának neked? Ha nem, akkor te se tedd! Ne a bőrszíne tartson vissza, hanem az, hogy te se leszel különb nála, ha cseszegeted.
2012. aug. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!