Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi jár drogbirtoklásért és...

Mi jár drogbirtoklásért és fogyasztásért?

Figyelt kérdés
Ha fel szeretnék jelenteni valakit drogbirtoklásáért, annak milyen következményei lennének az illetőre nézve? Egyáltalán érdekel bárkit is, hogy ha valaki drogozik?
2012. aug. 13. 10:08
 1/10 anonim válasza:
25%

Szerintem ne tedd,engem is leadott valaki,de olyan bosszút álltam hogy a mai napig emlegeti!


20/L

2012. aug. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
igen feljelenteném, tudod miért? mert nem az a seggf*j érdekel, aki terjeszti, sem az a marha, aki használja. mindenki a saját életét cseszi el. arra gondolj, hogy ez az egész egy lánc. minden grammhoz olyan kizsákmányolt emberek vére és szenvedése tapad, akik akaratukon kívül dolgoznak az ültetvényeken, használják ki őket az anyag továbbításához, s ez ellen semmit sem tehetnek. nem a barmot kell megmenteni aki használja, hanem azt a sok nincstelent, akiket rabszolgaként dolgoztatnak a cuccok előállításához. nézd meg délamerikát, vagy keletet. milyen áron állítódik elő az a mocsok. szenvedés, és vér. az első hozzászólónak meg azt tudom írni, hogy túladagolhattad volna magad, legalább egy szennyel kevesebb lenne.
2012. aug. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ilyent ***** válasza:

Senkit nem érdekel ha valaki csinálja.

A rendőrök nem is szeretik. Egy fogyasztó csak a papírmunka nekik.


2-es Neked fogalmad nincs az egészről.

2012. aug. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne jelentsd fel. A rendőrségen ki húzzák belőle, hogy ő hol szerezte be,fel keresik azt akitől be szerezte ,és így tovább. Ez egy hosszú lánc. Lehet hogy nem az áll bosszút akit konkrétan fel jelentettél, ha nem valaki aki érintett benne. Az pedig hogy ki jelentette fel az ki derül. Én biztos hogy nem avatkoznék az ilyen dolgokba bele. Én félteném magamat, de elsősorban a családomat.
2012. aug. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2.


ez az, védjétek csak a kábítószereseket. meg a hálózatukat.

2012. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves 11.17. A kérdező nem csak a te válaszodra kíváncsi szerintem. Azzal hogy én le írom az én véleményemet, még nem védek senkit sem. Az hogy én nem avatkoznék az ilyen dolgokba,és nem is avatkozom, attól még a véleményem meg lehet. Az biztos, hogy én nem reszkíroznám a családom biztonságát, egy drogos miatt sem .
2012. aug. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan jelents fel. Nem véletlenül tiltott a drogfogyasztás. Ne érdekeljen, hogy az illető mit gondol. Szerintem nem szívesen lennél mondjuk az anyja helyében.
2012. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ilyent ***** válasza:

Ha feljelented semmit nem csinálnak.

Akkor minek?

2012. aug. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az hogy féltem a családomat a bosszútól, hát nem tudom. Konkrétan a testvéremről van szó és nem tudom mivel ártok jobban, ha hagyom, hogy csinálja és lesz ami lesz, vagy ha drasztikusan beleavatkozok. Aki ismer drogost, az tudja, hogy a kedves kérlelés, hogy légyszi ne drogozz többet, nem használ. Nem tudom mit kell ilyenkor csinálni. voltan a Zacher előadásán, ahol egy anyuka kérdezte, hogy mit csináljon, ha a fia drogozik, amire azt monda, hogy most már semmit, eddig kellett volna vele foglalkozni. Hát köszi. Most akkor mi legyen? Verjem meg, attól nem lesz jobb. Jelentsem fel? Legyen priusza? Vagy várjam meg amíg túladagolja?
2012. aug. 13. 13:39
 10/10 Ilyent ***** válasza:

Szóval heroin.

Ebből nehéz kimozdítani.

Egy új életcélt találni amiben őrömét lelei.

A feljelentés verés nem akadály neki nem hiszem hogy érdekelné.

A heroin visz mindent nem tudok jobb dolgot mondani.

2012. aug. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!