Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez az oldal nem törvénysértő?

Ez az oldal nem törvénysértő?

Figyelt kérdés

megverjukvvcristofelt.com


Most tekintsünk el a személytől. Gondold azt, hogy ellened hergelik az embereket így!

Komolyan szabadon lehet Magyarországon ilyen "felhívást" közzétevő oldalt működtetni?


2012. aug. 28. 02:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Én azon akadtam ki hogy Let's kill Tóth Lüszi oldal is van a FB-on.Hogy lehet így gyűlölni egy ártatlan kislányt aki senkinek sem ártott?

Nem tudom törvénysértő-e de meglep ha jogszerű.

2012. aug. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Meg is értem azokat, akik meg akarják verni, megérdemelné. :D

Amúgy igen, ez törvénysértő, mert provokációnak számít.

2012. aug. 28. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megbolondult ez a világ! mindenből sugárzik a gyűlölet és az agresszió. Mintha az őserdőben lenne az ember a vadállatok között.
2012. aug. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 intrepid ***** válasza:
Valaki mondja már meg, ki az a cristofel, és mi a fenét csinált, hogy ilyen indulatokat kavart?
2012. aug. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az oldal persze törvénysértő és fel lehet jelenteni.


Az egész cristofel kérdéshez meg csak annyit hogy csak azért celebkedhet mert a nézőket érdekli!


Azért abba a 2-2.5 millás nézettségbe amit a máóóónika só hozott minden náció kivette a részét(még miépes csajról is tudok szóval tényleg mindenki!!)!

Ha a valóság showkat nem nézi senki akkor egyik újság se foglalkozna ezzel a csákóval!

2012. aug. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez az oldalprovokáció céljából készült és erőszakot hirdet magyarán igen ez törvénysértő!
2012. aug. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Én már magasról teszek a törvényeinkre. Már réges régen nincs köze a törvényeknek a józan észhez, a jóerkölcshöz, az igazsághoz, a realitáshoz.

Ha belegondoltok és az életünk normálisan zajlana, senki az ég egy adta világon nem tudná (a saját mikrokörnyezetüket lezsámítva), ki az a cristofel, meg ki az a tóthlüszi...


Az élet abnormálissá vált, úgyhogy nem izgat hogy ez a honlap sem...

2012. aug. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenesetre garázdaságra buzdít.
2012. aug. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kár, hogy az nem törvénysértő, amit ez a állat csinál...
2012. szept. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!