Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Igaz az hogy az autó jogosítvá...

Igaz az hogy az autó jogosítványt 18évre akarják emelni 17ről január elsejétől?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Na, fuss neki még egyszer. Mit is akarsz kérdezni?
2012. szept. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az autó jogsinak a minimum korhatárát fel akarják emelni 18évre január 1től? Így már érted? :D
2012. szept. 8. 14:58
 3/5 anonim válasza:
Csak a motor, teherautó, és busz jogsik korhatárát emelik. De nem értem hogy pont az autóét miért nem? Nem hiszem hogy jól van ez így, hogy felelőtlen 17-19 évesek kezébe jogsit, meg autót adunk. Bőven lennie kellene a korhatárnak 20-21 évnek. Főleg hogy ez alatt még azt sem lehet mondani, hogy a gyereknek szüksége van az autóra. Mégis mire? Úgyis iskolába járnak még, még fenntartani sincs pénzük.
2012. szept. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát szerintem a 18 az megfelelne de utána kérdeztem pár rendőrt és ők azt mondták hogy 2014 január 1-től 18éves lesz a korhatár! :) Engem az már nem érint! és csak mert van pár felelőtlen hülye tinédzser attól még lehat hogy valakinek haszna is van ezen! :)
2012. szept. 8. 18:44
 5/5 anonim ***** válasza:

nah jó van a rendőrök olyanok mint a gumicsizmák és ezzel finoman fogalmaztam! :)

Nem fogják marad 17 értsétek már meg hogy nem a kor a lényeg!

Valaki lehet jogsival és jogsinélkül is f@sz ..

Én 15 évesen már autóval jártam mindenhova és akkor csak Mopedra volt még jogsim ennyi nem buktam meg szerencsém volt amint lehetett megcsináltam mindent! :)

Már már kiváló buszvezetőnek tartom magam elötte meg troliztam villamosoztam és kamionoztam is! :D


Szerintem a vén farkak okozzák a sok balesetet és nema tinik én 65 felett nem adnék jogsit senkinek csak szigorú másodfokú orvosi vizsgálat után! :)

Ennyi erről



F/25

2012. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!