Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha én mondjuk csak 26 évesen...

Ha én mondjuk csak 26 évesen leszek pálykezdő akkor kevesebb esélyel indulok a munkaerőpiacon Mo. N?

Figyelt kérdés

..mivel a kormány adókedvezményt fog nyújtani a 25 éven aluli pályakezdőknek


előre is köszi!



2012. szept. 12. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Addigra már rég leváltják ezt a kormányt.
2012. szept. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném.Feltehetően azért 26 évesen kezded el a pályát, mert valamilyen diplomát akkora raksz le, tehát lesz végzettséged,nyelvvizsgád, plusz esetleg valamilyen szintű szakmai gyakorlatod.

Attól függ, hogy tudod majd magad eladni, meg hogy építesz-e ki kapcsolatokat,és természetesen a szakmád mennyire használható(pl. egy infomérnök előbb elkel, mint egy filmesztéta, akár a McDonalds-ban is)

Az új törvény a magamfajta 21 éves csókáknak szól, akiknek középfokú végzettsége van mindössze és a legalja munkára se vesznek fel, mert nincs szakmai tapasztalatunk plusz elsőnek rúgnak ki ha leépítés van.

Két külön súlycsoport vagyunk a munkaerő piacon, szóval a törvény Rád nem vonatkozik, de ettől nem vagy hátrányos helyzetben.

2012. szept. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

tudom milyen ombre! én is voltam olyan helyzetben de attól tartok hogy a jelenlegi munkaerőpiacon..itthon nem lesz még a diplomásoknak sem sok esélyük rendes munkát találniuk.. hát én se találtam szinte semmit amikor okjt otthagytam és dolgozni terveztem. kb csak kamu melókat találtam meg alkalmi melókat primitívekkel akiknek vszinü még 8 oszt se volt meg hát ien mo.

2012. nov. 24. 21:43
 4/4 A kérdező kommentje:
amugy hres-nek tanulok de lehet h otthagyom és kimegyek angliába melózni, elvégre jól tudok angolul.. van több diplomás ismerősöm és alig keresnek az átlag felett, ami juttatásokkal együtt van és azért csomót szenvedni az egyetemen, úgy hogy ktsg térítéses a képzés sztem nem éri meg annyira, de a diploma jól jön előbb utóbb a tovább haladáshoz. úgy vélem hogy ráér levelezőn is a későbbiekben amikor már lesz elegendő lovém.
2012. nov. 24. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!