Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Diákmunka mellett távmunka?

Diákmunka mellett távmunka?

Figyelt kérdés
19 éves főiskolás vagyok.Mivel fizetős suliba mentem és nem állunk jól anyagilag, ezért munkát kell vállalnom.Diákmunkát már vállaltam, azonban hetente kb. egyszer hívnak be dolgozni.Szeretnék még valamilyen más pénzkereseti lehetőséget,találtam is egy távmunkát, azonban nem tudom,hogy ezt engedi-e a törvény.Lehet abból bajom, hogyha a kettőt egyszerre végzem?

2012. szept. 23. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Dehogy baj. Annyi helyen dolgozol, amennyit bírsz. Szerinted hány embernek van egyszerre 2-3 munkahelye?
2012. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bajod természetesen nem lehet belőle de szerintem tedd fel magadnak azt a kérdést , hogy bírni fogod -e ? Tehát nem -e menne az iskola rovására , vagy lesz -e szabad időd ?

Ha úgy érzed hogy menne akkor nyugodtan vágj bele és meglátod hogy sikerül e a három dolog egyszerre .

2012. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!