Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyi bedolgozott napnak...

Mennyi bedolgozott napnak kell meglennie egy évben ahhoz, hogy jövőre járjon jövőre a segély?

Figyelt kérdés
Nekem idén 4 van (azt most hagyjuk, miért), de ha pl most lesz munkám még szeptemberben, akkor ha elveszíteném jövőre, akkor kapok segélyt?
2012. szept. 24. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
2012. szept. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

(az előző link -? úgy tudom a RAT már nincs- és nem derül ki semmi) 4 nap? az kevés. A következő felülvizsgálatig-ami évente 1 -szer van: kell:

1)30 nap (ha 8 órás, ha kevesebb akkor arányosan több)

2)közmunka, vagy "háztartási munka" is lehet valahol, takarítás, stb-akkor be kell jelenteni a családnak, hogy ott dolgozol -APEHnál és 1000 Ft -ot fizetni.

3) 30 nap önkéntes munka is elfogadható (ez ingyenes)

4)6 hónap képzés (ezt a munkaügyi kp-ban kell kérni


ha ezekből egy sincs- nem lesz segély.

tehát legyen 30 nap 8 órás valamilyen munka

2012. szept. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
30 nap 8 órás... még nekem sincs meg, nem is tudom mi lesz velem jövőre ha nem találok. Pedig minden nap jelentkezek egy csomó álláshirdetésre. :/
2012. szept. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
INKÁBB MUNKÁT KERESS, NE A SEGÉLYRE GYÚRJÁL!!!
2012. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Komplikato ***** válasza:
A fenti felsorolás arra a 22.800 forintra vonatkozik, munkakeresési segély viszont egy év munkaviszony után jár csak!
2012. szept. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Komplikato ***** válasza:
OFF: A belinkelt cikk picit régi, ugye utána kezdték egy szívatósabbra cserélni a törvényeket. :(
2012. szept. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!