Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy ilyen esetet jogi útra...

Ha egy ilyen esetet jogi útra terelnek abból mi sülhet ki?

Figyelt kérdés

Az történt,hogy a majdnem 93 éves nagypapám aki szerencsére elég egészséges a korához képest kint sétálgatott a parkban ahol gyakran szokott.

Ő egy olyan ember aki bárkivel megáll beszélgetni csak beszélhessen.

Így történt,hogy egy falka roma gyerekbe botlott -ha szabad így fogalmaznom.

Egy padon ültek 7-8-an 8-tól a 18 évesig és beszélgetést kezdeményezett papám.

Aztán megkérdezte az egyik gyereket,hogy miért van ünneplő ruhában mire a gyerek mondta,hogy nem tudja, valami /idézem/ "Magyar g*ciket kinyírtak és rájuk kell megemlékezni az iskolában".

Erre papám pofáncsőrdítette a gyereket.

Rögtön jött a fenyegetőzés, meghalsz minden szóval a romák elmondták a szlogenjüket, papám meg persze nem hagyta magát mert nem az a típus, ő inkább rátett még egy lapáttal azzal,hogy elküldte őket a ká anyjukba.

Aztán ketten is lökdösni kezdték papámat mikor egy fiatal pár elzavarta a gyerekeket.

De persze itt nem ér véget a történet, pár óra múlva a népes família az ajtónkban állt, és a rendőrséggel fenyegetőztek meg ismét a szlogenjeiket mondták, így meghalunk,úgy meghalunk, tehát semmi új.

Szerintük papám úgy pofán verte a srácot,hogy az eszméletét vesztette és a többieket is elverte úgy,hogy azok az életüket féltették már és alig tudtak elmenekülni.

Mutogatott mindenféle látleletet,hogy ezt most vette le az orvos a gyerekekről és 8 napon túl gyógyuló sérüléseket szereztek a gyerekek mert papám ütötte őket ököllel,bottal, és életveszélyesen fenyegette őket.

Már rendőrt akartunk hívni, de mondták,hogy nem kell mert majd ők fogják és ő nekik lesz igazuk és várjuk csak ki a végét a bíróságon találkozunk.

Ezzel lett vége.


Nos, én nem voltam ott csak azt tudom amit papám mesélt.

Nade, egy majdnem 93 éves öregember hogy tudna elverni 8-10 egészséges erős fiatalt?Nem nevetséges egy kicsit?Ha valóban bírósághoz fordulnak /és nem az önbíráskodást választják mint azt szokták/ akkor ott mit szólnának ehhez?Lehet,hogy igazuk van valahol valamiben, de annyi hazugságot kreálnak,hogy azt a kutya sem fogja elhinni...


2012. okt. 5. 22:43
 1/3 agi91babe ***** válasza:

Szerintem jól jártok ha bíróságra mentek. Rágalmazás és hatóság félrevezetéséért lecsukják a kis sutyerákokat.

Én a helyedben írnék a Gárdának, ilyen esetekben szoktak segíteni. Elég sok ismerősöm ügyes-bajos dolgait oldották meg kulturáltan kisebbségiekkel.

2012. okt. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ezért életfogytiglani jár a papádnak csak azért mert ránézett a cigányokra
2012. okt. 6. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem a cigányok undorítóak.
2012. okt. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!