Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a szabály Magyarországon a...

Mi a szabály Magyarországon a cselekvőképtelen vezetőkre?

Figyelt kérdés

Ha az amerikai elnököt egy műtét során altatják, hivatalosan át kell adnia a műtét előtt az atomrakétákat indító táskát.

Magyarországon évekig lehetett KÓMÁBAN vezetni egy nagyvárost...

Szerencsére nekünk nincs több atombombánk, mint amennyit az orosz itt felejtettek, vagy tőlük elloptak.



2012. okt. 6. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

na és? ;)

elég, ha a fizetése felvételére meghatalmaz valakit.


kiről van szó?

2012. okt. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Ha a Toller Lászlóra gondolsz,(Magyarországon évekig lehetett KÓMÁBAN vezetni egy nagyvárost) -akkor tévedésben élsz!

Egyrészt:

- Egy nagyváros vezetője nem azonos az USA elnökével, főleg nem az atomos táskával!

- Toller balesete 2006 júniusban volt, és az őszi önkormányzati választásokig az alpolgármester helyettesítette!


"Szerencsére nekünk nincs több atombombánk, mint amennyit az orosz itt felejtettek, vagy tőlük elloptak."


Ez meg úgy ahogy van, -marhaság!

2012. okt. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem csak táppénz járt -Tollerre gondolsz- neki, és az alpolgármester vezette a várost.
2012. okt. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok személyeskedni, hanem a hatályos törvényre vagyok kíváncsi.
2012. okt. 6. 11:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden nagyobb pozíciónak van egy vagy több helyettese, legyen miniszter, államtitkár, polgármester, vállalati igazgató stb.

Gondolom, hogy innentől már magát adja a válasz a kérdésedre...

2012. okt. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dr. Nagy Ferenc kérdése:

Ha én doktor lennék,akkor fejből tudnám a választ,nem itt villognék,hogy milyen príma kérdést tettem fel.

2012. okt. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Törvény? Vezetőkre? Magyarországon ráadásul? Na ne viccelődjünk már!
2013. júl. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!