Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy is van ez?

Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Mindenhonnan jön ez a rasszista, antiszemita vagy szöveg. Ha valamit úgy írsz, hogy van benne c. vagy zs. akkor egyből jönnek a figyelmeztetések és nem egyszer törlik a válaszod. Nem csak itt hanem a pl a facebookon, iwiwen stb ellenben itt van pl ez a gyöngyszem [link]


erre és a sok száz ilyen bejegyzésre semmi reakció nem hogy törölnék.


Tehát ha nem tartozol egyik kisebbséghez vagy vallasi csoporthoz sem akkor egy szemét rasszista állat leszel automatikusan?



2012. okt. 11. 19:04
 1/7 Vadkan01 ***** válasza:
60%
hát igen, de ha ennyire zavar akkor ne írd ki ha mégis kiírod akkor ne panaszkodj miatta AHOY
2012. okt. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, valahogy úgy van, ahogy leírod... ez az úgynevezett "fordított kirekesztés"
2012. okt. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Komplikato ***** válasza:

Most ez tapasztalat, hogy ha jelented FB-n vagy IWIW-en vagy bármilyen fórumon, akkor nem tesznek semmit vagy csak beírtad ide?

Én pl. a spam küldőket zokszó nélkül felnyomom mind egy szálig.

2012. okt. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Komplikato ***** válasza:
ha a posztolónak TAPASZTALATA, hogy nem tesznek semmit, akkor harcoljon érte ha tényleg érdekli. Ha így lesz én kiállok mellette.
2012. okt. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tapasztalat,a spammelőket kitíltják (bár egy új reggel tovább hírdetgetnek minden sz.rt )ezzel semmit nem csinálnak. Pedig szerintem nagyon káros ez a mentalitás.
2012. okt. 11. 19:52
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

A napiszarról moderáljanak? Vicc.


Amúgy nekik miért kéne megtiltani, hogy ilyeneket irkáljanak? A magyarok is irkálnak ilyet simán. Most vagy lehet mindkét félnek, vagy egyiknek se. A GYK elméletileg egy moderált fórum, de ahányszor olvastam már itt, hogy ki kéne őket irtani, meg lángszóró, meg így dögöljön meg az összes, meg ide-oda deportálni őket. Ja ezt lehet. Ők meg se szólaljanak.

2012. okt. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Olvasd el a kérdést utolsó, szó sem volt a napiszarról az csak egy link amin megnézhetitek ezt az eszmecserét.
2012. okt. 14. 20:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!