Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A viperát mint önvédelmi...

A viperát mint önvédelmi fegyvert a törvény bünteti? Lehet legálisan vásárolni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 22:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos büntetik, de könyörgöm ilyen világba hogy nem lehet, engedélyezni az alapvető, emberi erőt helyettesítő, segédeszközöket


Legálisan bárki vehet, aki 18 elmúlt, onnantól rád van bízva hogy és ki ellen használod

Fő az óvatosság, nehogy elkapjanak vele, mert volt rá példa hogy egy ember itt nálunk a városban, elővette, alig 10perc után jöttek is igazoltatni majd elkobozták tőle

20/F

2012. okt. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem hozzá értő ember nagyon könnyen akár halálos sérülést is okozhat szóval valamilyen szinten érthető, hogy miért tövénybe ütköző.


Gázspré, gázpisztoly? esetleg sokkoló? Milyen önvédelmi eszközt ajánlanátok ami nem ütközik törvénybe?

2012. okt. 12. 22:46
 3/15 anonim ***** válasza:
Gázspray, legális és hatásos.
2012. okt. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én is afelé hajlok, de a gázpisztoly mégis csak rémisztőbb :)
2012. okt. 12. 22:54
 5/15 A kérdező kommentje:

ha illegális a vipera akkor én ezt nem értem :D


[link]

2012. okt. 12. 23:00
 6/15 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz? Annyit vásárolsz, amennyit akarsz, csak közterületen nem hordhatod magadnál. Ennyi.
2012. okt. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

És annak mi az értelme amúgy, hogy közterületen nem hordhatom?:D

Azért vesz valaki viperát, hogy nehogy a konyhába megtámadják ?:D

2012. okt. 12. 23:11
 8/15 anonim ***** válasza:

Az értelmet neked kell megtalálnod. A kereskedőnek az, hogy bevételhez jut. Hogy te utána mit csinálsz vele, az nem érdekli.


Azt, hogy (a tények ismeretében) számodra van-e értelme megvásárolni, neked kell eldönteni.

2012. okt. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Sajnos büntetik, de könyörgöm ilyen világba hogy nem lehet, engedélyezni az alapvető, emberi erőt helyettesítő, segédeszközöket "


Azért érdemes megnézni, hogy milyen emberek hordanak viperát. Nem éppen azok az emberek, akik védelemre szorulnak, hanem azok, akiktől félni kell. Legalábbis én több kigyúrt, kopasz, agyontetovált embert láttam viperával, mint 40 kilós törékeny nőt...

2012. okt. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%

Persze gondolom nagyobb állatkereskedésekben.

De szerintem egy állatkerttől rendelt piton hatásosabb, ha meg kell védened magad..

2012. okt. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!