Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Pedofília elkövetése mikor...

Pedofília elkövetése mikor évül el? Konkrétan ha eltelt egy 6 éves kislány életében X év és nem mert róla soha beszélni a nevelőapja volt aki zaklatta de most ért meg arra, hogy beszéljen róla akkor az illetőt még fel lehet jelenteni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 14. 20:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%

"Ilyet nem szoktak kitalálni."

--- ÓÓ dehogynem! De még mennyire! Láttam én már 14 évest is aki ezzel tartotta a markában a felnőttet és hossszú időn át húzta le lóvéval!!

A másik pedig, hogy ez nem "szoktak" kérdése, hanem tények, bizonyítékok kellenek. Legalábbis egy jogállamban ezek kellenének.


2, Titkos felvétel?

Hát oké, ez érhet valamit, csak éppen ugye tudod, hogy aztán nem lehet egy büntetőeljárásban felhasználni? Ha nem tud róla az érintett fél, sőt nincs meg a kifejezett beleegyezése, akkor ki kell zárni a bizonyítékok közül (ahogyan ez történik is amúgy sokszor!).

2012. nov. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
40%

Ja bocs, nem vagyok a pedók mellett, csak utálom az ezzel való visszaélést, ill. hogy ez egy fantasztikus fegyver bárki eltüntetésére, és az a nagy helyzet, hogy nem kevesen meg is teszik ... Lásd a nem kevés "nemi erőszakos" ügyet, ahol aztán elég mondjuk 2 csajnak fizetni egy szép összeget, és igazából onnantól kezdve nem is kell már más ahhoz, hogy lecsukják jó időre.


Úgyhogy ezért írtam, hogy egy őrült komplex ügy ez, és nem úgy megy, hogy szoktak vagy nem szoktak ilyet kitalálni (bár írtam már, hogy bizony szoktak!).

2012. nov. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

" nem lehet egy büntetőeljárásban felhasználni? "

- nem tudtam. De ha felveszik -és utána az orra alá dörgölik -bíróság nélkül - akkor lehet, hogy eláll az odaköltözéstől. Szerintem.

2012. nov. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ja hát az lehet ... mondjuk ha tényleg megtörtént, akkor a manus helyében nekem eszembe se jutna oda költözni, hát ha meg nem történt meg, az ugye egy más terület ...
2012. nov. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
a videó max akkor érne valamit,ha menne fel youtubera,majd kampányszerűen lenne hirdetve.Csakhogy ez a lánynak is megalázó ám....
2012. nov. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
az érne ám valamit, mert akkor tuti lecsuknák, aki azt feltette ....
2012. nov. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat , ha felveszi akár videóra azt nem lehet bizonyításképp benyújtani sajnos...

ez igaz.

Maximum ezt csak hazugságvizsgálóval lehetne megoldani ami 160.000 Ft

2012. nov. 20. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!