Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet nagy bajom belőle?...

Hungarista18 kérdése:

Lehet nagy bajom belőle? Baromkodtam biológia órán, és elővettem a farkamat. Hatalmas botrány van belőle, és a tanárnő lehet tovább akarja vinni az ügyet. Mi lehet a legrosszabb?

Figyelt kérdés

azt már nem is mondom hogy valszeg kifognak rúgni:S 11. es vagyok.


18f


2012. okt. 24. 16:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Az intim testrészed közszemlére tevése miatt Közszeméremsértés, illetve, amiért nem mondjuk meztelenre vetkőztél, hanem konkrétan "elővetted a farkad" akár szexuális zaklatás is.
2012. okt. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
értem én, de akkor sem gondoltam volna hogy ez lesz. csak hülyültünk.... és az osztálynak tetszett a dolog addig amíg meg nem tettem tényleg....
2012. okt. 24. 16:57
 3/28 anonim ***** válasza:
96%

Bátor vagy, de ugyanakkor barom is.. ezzel tényleg komoly bajba sodorhatod magad.


Utólag viszont most arra kell koncentrálni, hogy mit tehetsz. Legjobb, amit tudsz, hogy bocsánatot kérsz az érintettektől, mint a tanár, vagy az osztálytársad. Próbáld meg őszintének feltűntetni, ez a legjobb esélyed a bennmaradásra.

2012. okt. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
nem bátor, csak vakmerő.
2012. okt. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ráadásul állt is.... amúgy nő a tanárnő, és nagyon szexy. de tényleg jól néz ki.
2012. okt. 24. 17:24
 6/28 anonim ***** válasza:
66%

Honnan veszed,hogy kirúgnak?

Az igazgatóiban már voltál?

Készülj fel rá,hogy a szüleiddel is tudatni fogják.

Vagy ők már tudják?

2012. okt. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

voltunk.... 3-man, ugyanis a szüleimet behívta az igazgató, és a tanár mikor bement, velem találkozni sem akart, és ki kellett mennem, majd utána a szüleim is kijöttek kb 40 percig vita, és ők mondták hogy a tanár nem akar leállni, és hogy valszeg ki vok rúgva, és most nem is megyek suliba:(


amúgy apám szerint ez a tanár egy hülye fap.icsa. ha nem venné ennyire komolyan akkor megúsznám egy igazgatóival, de neki nem elég ennyi....

2012. okt. 24. 17:29
 8/28 anonim ***** válasza:
94%

"amúgy apám szerint ez a tanár egy hülye fap.icsa."


Gratula apucinak! Azért tartunk itt, ahol vagyunk, mert a h.ülyegyerek csinál valamit, és persze azok a hibásak, akik ezt nem tolerálják. Anno, mikor én voltam gimis, be sem hívták volna a szüleidet, hanem egyből mentél volna a levesbe.

2012. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
24%

Az jó hogy apukád melletted áll. Sztem szülők többsége a tanárnak szokott igazat adni, de szerencsés vagy. Amúgy tényleg hülyeség volt =S vagy inkább éretlen dolog. Sztem próbáld bizonyítani h érett vagy, bocsánatot kérni a tanártól vagy ha ő nem akar látni akkor az igazgatótól. Állj elé szemlesütve és magyarázd el hogy 'nagyon sajnálod, csak viccnek szántad és rosszul sült el és megbántad' stb.. Ha meg ez sem segít akkor sok sikert az új suli keresésében, akkor sincs semmi veszve, már ha találsz vmi jó sulit..

De sztem megoldható lenne h maradj, csak valahogy rá kellene venni a tanárt meg igazgatót h nagyon megbántad és belátod h éretlen buta vicc volt.

2012. okt. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
78%

A kirúgás mellett max. szabálysértés (garázdaság esetleg közerkölcs megsértése) miatt kaphatsz valamit. Szerintem valamennyi pénzbírság.


#1-es Mi az a "szexuális zaklatás"?

2012. okt. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!