Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Régi aranyérméket találtam a...

Régi aranyérméket találtam a pincémben. Te bejelentenéd?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Azthiszem az mar nem mukincsvedelmi vagy milyen dolog, hanem a hazzal vasarolt dolog. Igy sem bejelenteni nem kell, a tobbit nem tudom. De az mar valaki tulajdonabol jutott hozzad - van arra valami torveny, hogy mi van a hazban felejtett ertekekkel, annak nez utanna.
2009. aug. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
El kel hogy keseritselek ami a földben vizben vagy föld felett van, az az állam tulajdona! Beszolgáltatási kötelezettséged van, ami után részesedést kapsz. Jól ki van ez találva mi?! Nincs saját tulajdonod a saját telkeden sem, jobb ha tőlem tudod!
2009. aug. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*kell
2009. aug. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
10:43: igen, de o a sajat _pincejeben_ talata.
2009. aug. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én megmondom nektek őszintén, hogy b@szok beszolgáltatni. Fizettem már annyit az Államnak -részben jogtalanul- hogy most hadd járjak már egy kicsit jól.

Ha magánszemélyt illetne és tudnám, hogy kit, azt hiszem visszaadnám, de így? Dunába vizet!

2009. aug. 11. 12:47
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Es elmondom megegyszer: ha nem a foldbol asta ki, es a sajat pincejeben, akkor siman elbirtokolhatja. Mert az mar nem mukicslelet, hanem talalt targy/ertek.
2009. aug. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem jelenteném be, inkább valami magángyűjtőnek kínálnám fel...nem kell azt tudnia állam bácsinak, hogy honnan van, vagy hol találtad....azt is mondhatod, hogy az üküknagyapádé volt, és most találtad meg a régi holmijaitok között....ezt úgysem tudja visszanyomozni senki...
2009. aug. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem.
2009. aug. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!