Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyenkor mi a teendő? (Ideigle...

Ilyenkor mi a teendő? (Ideiglenes diákigazolvány)

Figyelt kérdés
Elhagytam a diákomat az összes iratommal együtt. Kértem az iskolától ideigleneset. Kaptam egy papírt, egy igazolást, amit le kellett pecsételtetni a sulival. Nem fizettem semmit, csak annyit mondtak, hogy majd az okmányirodába menjek be képért és ott adnak egy papírt, aztán menjek vissza vele és 1500 ft-tal. Aztán meglett, és most nem tudom, hogy ezzel a papírral mit kell kezdeni. Ha hagyom, és nem foglalkozom vele, akkor az nem ütközik semmibe, ugye? Vagy mit is kéne ilyenkor csinálnom?
2012. nov. 12. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Az iskolába szólj hogy meglett közben az igazolványod, nem fognak börtönbe zárni
2012. nov. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk mindezt kérdezd meg az iskoládban...
2012. nov. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha most voltál az okmányirodában először ez ügyben, akkor most már váltsd ki, mert hamarosan mindenkinek lecserélik a diákigazolványokat úgyis.

De legjobb, hogyha leadod az iskolatitkárságon a meglett igazolványodat, és az új okmányirodai regisztrációs lapot. Majd ők megmondják, mi a pontos teendő.

2012. nov. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem voltam okmányirodában. Csak az iskolától kaptam lapot, szóval ezért gondolom, hogy ebből nem lehet baj, ha ezt alapot elfejtem. De nem ismerem a jogi eljárást és ezért inkább itt is megkérdezem, meg a suliban is meg fogom persze, csak előtte tájékozódni szerettem volna.
2012. nov. 12. 16:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem voltál az okmányirodában, akkor nincs más teendőd, a sulidban add vissza azt a lapot.
2012. nov. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

semmit nem kell csinálnod, használod a régit

az ideiglenes úgyis hamar lejár


én csináltattam az okmányban fotót, meg kódot, de lehet, hogy lesz...rom az egészet, viszonylag közel lakom, több a macera.

Van, aki a diplomájával egyidőben kapta meg. Féléveken át húzzák, mint a rétestésztát.

2012. nov. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!