Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Sürgős! Meg tudja-e itt...

Sürgős! Meg tudja-e itt valaki mondani, hová fordulhatok szolgáltató céggel kapcsolatos panasszal?

Figyelt kérdés

A Fogyasztóvédelmi Felügyelőség működik-e, hogyan érhető el, pl. világhálón?


Nagyon úgy néz ki, hogy egy szolgáltató cég rajtunk kívül akár tömegeket akar - szerintünk - jogszerűtlenül, megtévesztően, új szolgáltatási szerződés megkötésére rávenni.



#megtévesztés #tájékoztatás elmulasztása #jogszerűtlenség #szolgáltatási szerződés #egyoldalú módosítás #személyes közreműködés nélküli szerződésmódosítás #ráutaló magatartással megkötendő szerződés
2012. nov. 13. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem,hogy pontosan miről is van szó?
2012. nov. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Szolgáltatót hívd fel köteles megadnia a felügyelő szerveket ...

Ne hagyjátok magatokat ... én rendszeresen szólok a szolgáltatóknak, ha sunnyognak a számlákkal vagy nem szóltak a rejtett költségről...


[link]

2012. nov. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
UPC?
2012. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen.

Az UPC-ről van szó.

2012. nov. 13. 13:38
 5/5 A kérdező kommentje:

A 2-es számú Válaszolónak:


Nagyon hasznos ugrócímet adtál meg. Köszönöm.

Idő kell az alapos áttanulmányozásához. A gyors betekintésem során nem találtam TV-csatorna- és internetes

szolgáltatással foglalkozó részt a "gyakori kérdések" címszónál.


Egyben válaszom az 1. számú Válaszolónak: UPC-szolgáltatás: TV-csatornák és internet.

Tájékoztató levelük "Jogi információk" bekezdését jogilag aggályosnak érzem. Ráutaló magatartással megkötendő új szerződésről tájékoztatnak, ám az új szerződés szövegét nem adják meg. És mindez tömegeket érintő dolog, ahogy látom.

2012. nov. 13. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!