Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tudnátok segiteni?

Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés

Szóval 2011. DEcemberében jogerősre emelkedett a Birósági itélet a gyermektartásdijra , és sajnos az apuka azóta sem fizet lehet nem is tudna, de a behajtást még azóta sem inditottam el azért, mert vártam a csodát hogy talán amgától fizet, de sajnos azóta sem tette, az lenne a kérdésem, hogy a behajtást amit az állam megelőlegezhet azt még most is betudnám rajta hajtani?

Vagy meddig érvényes az itélet, ameddig végrehajtható a gyermektartás behajtása?


Ez nem évül el egyáltalán vagy már kimentem az időböl?


Köszi a válaszokat előre is.



2012. nov. 22. 19:57
 1/3 tetro ***** válasza:
Nekem úgy rémlik, hogy fél évre visszamenően lehet indítványozni.
2012. nov. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Mindenképpen kell lépnem valamit, mert sajnos nem sok pénzből élek , és el kell tartanom a kisfiamat!
2012. nov. 23. 09:25
 3/3 Edit86 válasza:

Minnél tovább húzod annál többet vesztesz!

Indítsd meg mihamarabb a végre hajtást, mert azt a pénzt senki nem fogja nektek kifizetni. Az állam visszamenőleg nem fizet semmit. Ha a végrehajtó nem talál semmit akkor lehet kérni a megelőlegezést. Ha kérdeésed van írj nekem, én most jártam végig!

2012. nov. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!