Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tudok egy autószerelő műhelyt...

Tudok egy autószerelő műhelyt ahol a kocsimat csinálták! Nem kaptam számlát a javításról. Hol tudom feljelenteni őket?

Figyelt kérdés
Kérdésemre azt a választ akptam, hogy elfogyott a számlafűzet!Úgy gondolom, hogy biztósítási dolgok is folynak ott!Vagy ne foglalkozzak az egésszel?
2009. aug. 18. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak kisebb dolgokat csináltak rajta nem érdemes vele foglalkozni de ha nagyobb szerelést végeztek akkor érdemes számlát kérni róla mert ha eladod a kocsit mondjuk akkor tudod bizonyítani hogy ez meg ez lett benne kicserélve.de ha olyan a szerelő és kell neked a számla akkor megbeszélheted vele hogy adjon egyet mert kell.
2009. aug. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ekkora kidumát.


én mindenféle képen kérnék számlát, még akkor is ha csak kereket cseréltek. mit csinálsz, ha fusiztak és neked ebből károd származik? hogy bizonyítasz?

2009. aug. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vajon APEH ellenőröknek is azt mondják hogy "elfogyott"?

Számlát bármikor tudni kell adni egy vállalkozásnak. Ha fel akarod jelenteni az APEH.hu oldalon van info. Telefonon is lehet.

2009. aug. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!