Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyire vagyok benne a...

Mennyire vagyok benne a kakiban, hogy jöhetnék ki ebből a legkisebb rosszal?

Figyelt kérdés
A sulimban van egy tanár, aki alkalomadtán könyvtárost is játszik, csinos és bla bla, egyszer lefeküdtünk, én persze kábé ennyit is terveztem, meg is ijedtem a továbbiaktól és mondtam is neki. Higgadtan tudomásul vette, majd másnap (ma) megállított és mondta, hogy nézzem meg ezt a pendrivet, segédletek van rajta, megnézem hát annyira segédlet volt rajta, hogy konkrétan magunkat láttam cuccolás közben. A roh@déknak megvan... Nem tudom h ezzel mit akar, ez ma történt és foggalmam sincs h mit csináljak. Egyáltalán mit akar ez vele? Kirúghatnak az egyetemről emiatt ha kiderül? De akkor őt is kirúgják nem? Valami ötletet kérek... tegyem el láb alól? :D

2012. dec. 5. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom hogy egyetemen nem számít.

Ez nem középiskola , egyetemre felnőtt emberek járnak.

Egyébként nem követtetek el semmilyen törvénybe ütközőt.

2012. dec. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

lány vagy?

fenyegetett valamivel, vagy csak ismételni akar?


mentsd le magadnak, és ha ellenedre tesz, fenyegesd meg, hogy feljelented szexuális zaklatásért

2012. dec. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak poénnak szánta, vagy rá akar venni egy újabb körre. Zsarolni biztos nem tud vele. De ha meg akarod tudni, azt akarta-e, kérdezz rá, hogy kiteheted-e a netre? :)
2012. dec. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igaz, hogy nem gyerek már a tanuló, de a tanárnak akkor is annyi, ha kiderül ... tehát nem ő zsarol téged, hanem te tudod zsarolni őt ... fix az 5-ösöd év végére
2012. dec. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Jó lenne tudni, hány éves vagy, és hogy fiú vagy lány.

(Ennyi alapján lehetsz 13 éves csaj és 24 éves pasi is.)

2012. dec. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ellened is indíthatnának ez esetben sztem fegyelmi eljárást....de az illető sokkal többet veszíthet, a tanári állásának tuti annyi, plusz gondolom dolgozik is valahol, ahol szintén nem tenne jót neki egy ilyen hír....már alapjában véve az hogy felvételre vesz ilyeneket már az is erkölcsileg megkérdőjelezhető, ha meg közzé is teszi valahol, akkor eljárást is indítanak ellene, ha esetleg zsarolna akkor szintén.
2012. dec. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jajjj rosszul írom, azt hittem az egyetemen feküdtél le vele...de ha nem, akkor természetesen ellened nem hozható fel semmi.
2012. dec. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
21/ F vagyok.. a "partnerem" pedig 36/L
2012. dec. 5. 17:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Ha kiderül, egyszerűen annyi történik, hogy fegyelmivel kirúgják az egyetemről, ami neki nagyon nem éri meg. Neked valószínűleg semmi bajod nem lesz belőle.
2012. dec. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Annyira ronda a csaj vagy mi, vagy kicsi a szerszám a videón
2012. dec. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!