Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A kivásárló megvesz egy...

A kivásárló megvesz egy hitellel terhelt ingatlant. A benne lakó, másik településen kérhet-e ingatlant?

Figyelt kérdés
Vagy hogy is történik ez? A kivásárló fizet valamennyit a hitellel terhelt ingatlanra, vagy köteles másik ingatlant biztosítani? Lényeg: a tulaj "vehet-e" másik (közeli) településen ingatlant?

#kivásárló #másik település
2012. dec. 6. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:

nem is értem ....

légy szíves jobban írd le.


Hiteled van, árvereznek, valaki megveszi?

a pénzét adja a te ingatlanodért, a banknak, mert a bank viszi a házadat.

Többet adna érte,mint a hitel?

ez elég ritkalehet.


Milyen alaponszeretnél csereingatlant kérni?


nem jól értem?

2012. dec. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van egy eladó házunk X településen. Egy hölgy szeretné megvenni. Neki is van egy háza, amit hitel terhel. Ettől a hiteltől szabadulna. A banki ügyintézője mondta neki, próbáljon egy kivásárlóval beszélni. Erre is csak ez év végéig kapott lehetőséget. Lényeg: a hölgy beszélt egy kivásárlóval, aki azt mondta, nem biztos hogy másik településen vehet ingatlant. Amit én nem értek hogy miért. Szerintem ez hülyeség. A hölgynek nagy ingatlana van, a mienk fele akkora, tehát egy kisebb értékűbe jönne. Mi az hogy nem vihető át másik településre?
2012. dec. 7. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!