Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy tudom megakadályozni,...

Hogy tudom megakadályozni, hogy jövedelmemből levonják a gépjárműadót, ha az adott gépjármű banki finanszírozásból évek óta vissza lett véve, de az új tulaj a mai napig sem íratta azt a nevére?

Figyelt kérdés
Az autót 2002-ben vettem,2003. jan.-ban tk-ra tört.A bank az autót elvitte tőlem és még ugyanazon év májusában eladta másnak.A forgalmit leadni nem tudtam (elvitte a bank),ezért az okmányirodában nem tudták törölni a nevemről.2007.-ben a kocsit törölték a nyilvántartásból gjműadó nemfizetése miatt.Ezidő alatt folyamatosan próbáltam pontot tenni az ügyre (sikertelenül).Nagynehezen az okm.iroda kiadott nekem egy igazolást,melyben szerepel a banki visszavétel és a továbbértékesítés ténye is(2003.05.27.!),viszont az is h a kocsi az én nevemen volt még 2007.-ben is, mikor kivonták...
2009. aug. 21. 13:02
 1/1 anonim válasza:

A választ én nem tudom, de itt talán tudnak segíteni.


[link]

2009. aug. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!